فهرست
قاضی آماده برای تیم ملی
قاضی آماده برای تیم ملی

قاضی آماده برای تیم ملی

آی اسپورت- محمد قاضی روز گذشته یکی از بهترین های استقلال بود و البته یک گل زیبا هم به ثمر رساند تا روزهای خوبش را ادامه دهد. قاضی در ابتدای حضور کی روش در فوتبال کشورمان بازیکن ثابت تیم ملی بود و سرمربی تیم ملی اعتقاد زیادی به وی داشت. اما پیوستن به پرسپولیس و روزهای کابوس وار در این تیم او را حسابی از تیم ملی دور کرد تا این بازیکن دیگر رنگ اردوهای تیم ملی را نبیند. 
اما قاضی در یک تصمیم ریسکی امسال به تیم استقلال پیوست و روزهای نسبتا خوبی را پشت سر گذاشت. این بازیکن تنومند در ابتدای فصل روزهای خوبی را با استقلال سپری کرد اما یک مصدومیت نابهنگام او را از شرایط آرمانی خارج کرد. عملکرد کژدار و مریز شماره 11 ادامه داشت تا اینکه در روزهای انتهایی فصل دوباره این بازیکن به روزهای خوبش باز گشته است.
بازیکن سابق پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ گل های خوبی برای تیم امیر قلعه نویی که خیلی سخت گل می زند به ثمر رسانده است و علاوه بر آن با دوندگی های بی امان یک مهره ی غیر قابل جایگزین برای آبی پوشان است. قاضی که گفته می شود در ماتریس کی روش جای دارد روز گذشته جلوی چشم سرمربی پرتغالی درخشید تا شانسش را برای حضور در اردوی بعدی تیم ملی افزایش دهد. با توجه با قدرت سرزنی و هم چنین قدرت بدنی و میزان دوندگی محمد قاضی این بازیکن می تواند به عنوان پلن بی برای کی روش کار آمد باشد.
 

     
آی اسپورت
2014-03-19 19:16:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر