فهرست
گزارش روز: تراژدی خسه درشب درخشش رونالدو
گزارش روز: تراژدی خسه درشب درخشش رونالدو

گزارش روز: تراژدی خسه درشب درخشش رونالدو

آی اسپورت- تنها دو دقیقه از بازی گذشته بود که کلاسنیچ بازیکن شالکه مثل یک اتوبوس، خسه را زیر گرفت. خسه سرنگون شد و چهره او نشان می داد که به شدت درد می کشد.برانکارد به زمین امد و او را به بیرون زمین بردند.سپس بلند شد،اما نتوانست قدمی بردارد،همه اینها گواه رخ دادن یک تراژدی بودند.مصدومیت فجیع رباط داخلی و از دست دادن ادامه فصل برای این ستاره جوان.خسه ستاره نوظهور و سورپرایز این فصل تیمهای پایه رئال مادرید،حالا ماههای پیش رو را باید صرف بهبودی مصدومیتش کند.عمل جراحی،چند ماه عدم تحرک و سپس شروع تدریجی فعالیت بدنی و...که ماهها وقت باید صرف ان شود. 

خسه درجمع کهکشانیها،همچون یک کودک دوست داشتنی است و از دست دادن او کل تیم را تحت تاثیر قرار داد.تیم بمانند یک چرخ و فلک درحال حرکت به ناگهان ایستاد،انگار که یک جلسه مهم به ناگاه بهم خورده باشد،چرا که مصدومیت خسه درذهن همه بازیکنان رسوخ کرده بودالبته که قرار نبود جشنی برگزار شود چرا که صعود مادرید در بازی رفت قطعی شده بود.تنها نقطه روشن بازی گلزنی رونالدو(دو بار) و برابری با رکورد پوشکاش (242 گل) بود.حالا او یک گل با رکورد آلتافینی و مسی (14گل) در جام باشگاهها فاصله دارد.پیش بسوی یک رکورد دیگر کریس! بدون شک رونالدو یک کلکسیونر رکورد است.

 سومی را موراتا زد که برای او بسیار خوب شد.مصدومیت خسه او رابرای ماهها متوقف می کند و این فرصت خوبی است برای موراتا که بار دیگر تیدیل به اولین تعویضی خط حمله رئال  شود واز فوتبال کردن،دوباره لذت ببرد.

آلوارو الان بخوبی می داند که باشگاه به او اجازه رفتن به تاتنهام در تابستان را نخواهد داد.همه او را دوست دارند و او باید جدیت خود را نشان دهد چرا که وقوع هر اتفاقی ممکن است(قرار گرفتن در لیست فروش تابستانی) و این قبلا اثبات شده است.در هر صورت مادرید به راحتی از سد تیم سوم بوندس لیگا عبور کرد و به مرحله دوم حذفی چمپیونز لیگ  رسید.

 ترجمه :رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-19 21:26:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر