فهرست

توخل و شاگردانش پس از شکست در روسیه: بدشانس بودیم

آی اسپورت- پس از شکست شب گذشته دورتموند در روسیه مقابل کراسنودار توخل و شاگردانش در مورد این باخت به صحبت پرداختند. آنها بدشانسی را مهمترین عامل شکست می‌دانند. 

توماس توخل: این یک عملکرد جدی بود. ما از دقیقه دوم تا ۹۴ حاکم بر بازی بودیم و با سخت کوشی تمام حریف را تحت فشار قرار دادیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. ما کاملا بر کراسنودار غلبه داشتیم، فرصت‌های زیادی به دست آوردیم و موقعیت‌های گل‌زنی زیادی خلق کردیم. ما به طور کامل شایسته کسب پیروزی بودیم. ما به حدی بر حریف تسلط داشتیم که من هرگز پیش بینی آن را نمی‌کردم.نتیجه بازی یک پارادوکس است.من می‌دانم که شما برای پیروزی در بازی‌ها به کمی شانس هم نیاز دارید. اما شما امروز دیدید که پیروزی در یک بازی تنها با شانس هم ممکن است. ما باید این را بپذیریم.

متس هوملز: بازی خوبی را از خود نشان دادیم و می‌بایستی نتیجه‌ای را از آن به دست می‌آوردیم. ولی نتوانستیم حداقل نتیجه را مساوی کنیم. کار من خطا بود. من دستانم را برای مدت طولانی بر شانه‌های بازیکن حریف گذاشته بودم و نباید ادامه می‌دادم. ولی آن خطا ضربه آزاد بود چرا که خارج از محوطه جریمه اتفاق افتاد. آن صحنه تصمیم سختی برای داور بود.
کاسترو: ما فرصت‌های بسیاری داشتیم. تا حد زیادی صادقانه باید بگویم بدشانس بودیم. دو بار تیرک عمودی، دو بار تیرک افقی و دفع توپ عالی دروازه‌بان آنها.این اتفاقات فوتبال هستند. حالا ما می‌خواهیم تیم پائوک یونان را شکست دهیم و شاید بتوانیم در صدر قرار گیریم.
رومن وایدنفلر: آنها استحقاق پیروزی را نداشتند. تیم حریف خوش شانس بود که ما در زمینه گل نیز برتری نداشتیم. نباید اینطور می‌شد.ما خیلی از کارها را درست انجام دادیم. ولی در خط حمله بدشانس بودیم. خیلی دوست داشتیم به عنوان صدرنشین مطلق بازی امشب را به اتمام می‌رساندیم.  ولی باید دید حالا چه کاری می‌شود انجام داد.

منبع: کانون هواداران دورتموند در ایران

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-11-28 00:24:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر