فهرست

سامر: باشگاه های بوندس لیگایی به بایرن حسادت می کنند

آی اسپورت- بایرن مونیخ در 18 ماه گذشته به عنوان یکی از تیم های برتر اروپا و جهان خود را معرفی کرده است اما همچنان مدیر ورزشی مونیخی ها از سیاست های انتقال بازیکن تیم های بوندس لیگایی شکایت دارد.

سامر در اظهار نظر جدید خود به بیلد می گوید:" در 18 ماه گذشته بایرن شش عنوان قهرمانی از هفت عنوان ممکن را در اروپا و جهان بدست آورده است."

او ادامه می دهد:" به جای بحث در مورد اینکه چطور بایرن به موفقیت رسیده است باشگاه های دیگر به تلاش برای حسادت به ما و ساختن چهره ای بد از ما می پردازند. به سادگی باید بگویم که این حسادت را درک نمی کنم."

در ابتدای این ماه انتقادات گسترده ای از سوی یورگن کلوپ در مورد اظهارات سامر مطرح شد اما سامر معتقد است که حرف هایش مبنی بر اینکه بایرن تلاش بیشتری در مقابل سایر تیم ها دارد بد تعبیر شده است.

او در این مورد می گوید:" من فقط در مورد اینکه ما چگونه تمرین می کنیم و اینکه تمرینات تا چه حد به شکل بالای بازیکنانمان کمک می کند صحبت کردم واقعا این همه داد و بیداد را درک نمی کنم بوندس لیگا بهترین لیگ جهان است اما ما فقط دو تیم در میان هشت تیم اروپا داریم که این صحبت های من را تصدیق می کند."
     
آی اسپورت
2014-03-19 19:42:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر