فهرست
ادعای عجیب روزنامه کاتالان؛ رئال مادرید با گواردیولا مذاکره می کند
ادعای عجیب روزنامه کاتالان؛ رئال مادرید با گواردیولا مذاکره می کند

ادعای عجیب روزنامه کاتالان؛ رئال مادرید با گواردیولا مذاکره می کند

آی اسپورت – روزنامه کاتالان «آرا» در گزارشی عجیب مدعی شده مسئولان رئال مادرید به طور مخفیانه در پی پیدا کردن جانشینی برای رافا بنیتس سرمربی هستند.
با وجود اعلام حمایت این باشگاه در هفته گذشته روزنامه آرا مدعی شده که رئال مادردی به دنبال مربیان قابل دسترس برای فصل آینده است و البته در این گزارش به غیرمحتمل ترین گزینه و کاندیدای موجود در بین مربیان نامزد نشستن روی نیمکت رئال اشاره شده است. نه اینکه پپ گواردیولا مربی بزرگی نباشد اما تاریخچه بارسلونایی او احتمال حضورش روی نیمکت سفیدپوشان رئال را تقریبا به امری غیرممکن تبدیل کرده است یا دست کم غیر قابل تصور به نظر می رسد.
با این وجود روزنامه آرا نوشته که مسئولان رئال مادرید حتی حضور گواردیولا در این تیم را نیز مورد بررسی قرار می دهند  چرا که می دانند قرارداد این مربی با بایرن مونیخ در انتهای فصل جاری به پایان می رسد و با وجود اینکه شایعات زیادی در مورد امضای پیش قرارداد او با منچسترسیتی برای فصل آینده به گوش می رسد این مربی هنوز با هیچ تیمی چنین قراردادی امضا نکرده است.
اما آیا پپ گواردیولا که یک کاتالان متعصب است حاضر خواهد شد به مادرید و به قلب جماعت ضد کاتالان برود. شاید به همین دلیل است که روزنامه آرا تیتر این گزارش خود را «میوه ممنوعه»  گذاشته است.
     
آی اسپورت
2015-11-28 03:24:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر