فهرست
روزبه چشمی: زمین کج بود پنالتی خراب شد
روزبه چشمی: زمین کج بود پنالتی خراب شد

روزبه چشمی: زمین کج بود پنالتی خراب شد

آی اسپورت- شاید اگر استقلال امروز مقابل نفت تهران پیروز نشده بود، روزبه چشمی هم یکی از بازیکنانی بود که خود را به خاطر خراب شدن پنالتی‌اش نمی‌بخشید. حالا اما استقلال به نیمه‌نهایی راه یافته و راحت‌تر می‌توان راجع به اتفاقات تلخ این بازی با بازیکنان صحبت کرد.
چشمی درباره پنالتی که در این مسابقه خراب کرده، توضیح می‌دهد: «زمین در قسمتی که پنالتی‌ها زده می‌شد، خراب بود. امید ابراهیمی پس از اینکه نتوانست پنالتی‌اش را به گل تبدیل کند به من گفت که باید توپ را خیلی زمینی بزنیم. توپ من هم تبدیل به گل نشد، ولی خوشبختانه با کمک مهدی رحمتی توانستیم جبران کنیم و پیروز شدیم.»
بعد از اینکه مهدی رحمتی توپ بعدی را گرفت، چشمی به سمت کاپیتان استقلال رفت و با او صحبت کرد. او درباره اینکه چه صحبت‌هایی با رحمتی داشته، می‌گوید: «با توجه به اینکه پنجمین پنالتی بود، پس از اینکه پنالتی‌ام را خراب کردم، نفتی‌ها با زدن آخرین پنالتی راهی نیمه‌نهایی می‌شدند. در آن شرایط فشار زیادی روی من بود و زمانی که رحمتی توپ حریف را گرفت از او تشکر کردم. در آن لحظه به تماشاگرانی فکر می‌کردم که منتظر پیروزی تیم‌شان بودند. در آن شرایط فشار زیادی را تحمل می‌کردم.»او با اشاره به پیشنهاد آلمانی‌اش، درباره اینکه چه زمانی لژیونر می‌شود، می‌گوید: «امسال تمرکزم روی استقلال است تا بتوانیم هر دو جام (لیگ برتر و جام حذفی) را کسب کنیم. من پیشنهاداتی دریافت کرده بودم که یکی از پیشنهادات از آلمان بود.» آیا استقلال شخصیت قهرمانی دارد؟ این سوالی است که چشمی در پاسخ به آن تأکید می‌کند: «هفته‌ها صدرنشینی به خیلی‌ها ثابت کرد که استقلال لیاقت قهرمانی دارد. مطمئن باشید که استقلال قهرمان لیگ و حذفی می‌شود. استقلال دو سال نتوانست نتایج مورد انتظار هواداران را کسب کند و به همین دلیل دنبال این هستم که پس از دو سال این تیم را به قهرمانی برسانیم.»
چشمی در خصوص بازی‌هایش برای تیم امید و اعتماد خاکپور توضیح می‌دهد: «یکی دو بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم، ولی کی‌روش نظرش روی بازیکنان دیگر است. در حال حاضر بازی‌های تیم امید مهم‌تر از بازی‌های تیم ملی است، چرا که یکی از مهم‌ترین رخدادهای جهان یعنی المپیک در راه است. مردم دوست دارند پس از 40 سال تیم امید راهی المپیک شود و از زمانی که محمد خاکپور آمده در تلاش هستیم این اتفاق رخ دهد.»

منبع: ایران ورزشی

9411
     
آی اسپورت
2015-11-28 10:44:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر