فهرست
ادینیو تکلیف را روشن کرد: تراکتور بزودی، پرسپولیس هرگز
ادینیو تکلیف را روشن کرد: تراکتور بزودی، پرسپولیس هرگز

ادینیو تکلیف را روشن کرد: تراکتور بزودی، پرسپولیس هرگز

آی اسپورت- هرچند مسئولان باشگاه اعلام کرده‌اند که برانکو ایوانکوویچ هنوز لیستی به آنها نداده است، ولی از محمد نوری و لوسیانو ادینیو به عنوان دو بازیکنی یاد می‌شود که احتمالا در نیم‌فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه شوند. ادینیو هم که فصل گذشته با تیم تراکتورسازی آقای گل لیگ برتر ایران شد، با مبلغ زیادی راهی تیم السیلیه قطر شد ولی در این تیم هرگز نشانی از یک مهاجم خطرناک نداشت.
نه تنها ادینیو که دیگر مهاجمان تیم السیلیه هم عملکرد خوبی نداشته‌اند و همین مساله باعث ناراحتی و نارضایتی مسئولان این باشگاه شده است. آنها قصد دارند با هماهنگی سامی الطرابلسی سرمربی خود در تعطیلات زمستانی در خط حمله تیم خود تغییراتی ایجاد کرده و آن را تقویت کنند تا از این شرایط خارج شوند.
این خبری است که سایت الکاس قطر آن را منتشر و اعلام کرده که جایگاه نامناسب السیلیه در جدول رده‌بندی باعث شده تا مسئولان السیلیه به فکر تغییراتی در بخش هجومی خود باشند. السیلیه در حال حاضر با ۷امتیاز در رده هفتم جدول ۱۴تیمی قطر قرار دارد. این تیم در ۹مسابقه تنها هشت گل به ثمر رسانده است.
به همین خاطر بحث پرسپولیسی شدن ادینیو مطرح شد، اما این بازیکن برزیلی، پیوستن‌اش به تیم تهرانی را تکذیب کرد.
لوسیانو ادینیو در گفت‌وگو با همشهری ورزشی گفت: «من تا آخر فصل در قطر هستم و قرارداد دارم. اول فصل هم می‌گفتند من به پرسپولیس و استقلال می‌روم اما دروغ بود. من هیچ مذاکره‌ای نداشتم.»
از او پرسیدیم که تراکتور هم به دنبال بازگرداندن اوست که جواب داد: «همان‌طور که گفتم من قرارداد دارم. من عاشق هواداران تراکتور هستم و گفته بودم یک روز به این تیم برمی‌گردم اما شاید فصل آینده برگردم.»


9411
     
آی اسپورت
2015-11-28 10:54:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر