فهرست
معادلات پیچیده پرسپولیس/ برانکو مخالف است، نوری شرط می‌گذارد!
معادلات پیچیده پرسپولیس/ برانکو مخالف است، نوری شرط می‌گذارد!

معادلات پیچیده پرسپولیس/ برانکو مخالف است، نوری شرط می‌گذارد!

آی اسپورت- حکایت محمد نوری و حضور دوباره‌اش در پرسپولیس هم چیزی است شبیه به آنچه در داستان مذاکره با ادینیو خواندیم و شنیدیم.
نوری وقتی از ترک پرسپولیس پشیمان شد که با تیم جدیدش-المسیمیر- حتی تمرین هم نکرده بود اما پرسپولیسی‌ها هم نمی‌توانستند خسارت فسخ این قرارداد سه ساله را بپردازند. پس قید محمد نوری را زدند اما وقتی او برای‌شان پیغام و پسغام فرستاد، به استقبالش رفتند؛ اگر چه با دستان خالی.  آنها پولی برای کسب رضایتنامه این بازیکن نداشتند و همچنان ندارند و برانکو هم بارها گفته که نام محمد نوری را در لیستش ننوشته و حتی به قرارداد او با المسیمیر قطر اشاره کرده. موضوعی که شاید تنها یک بهانه باشد برای او تا با استفاده از آن بی‌میلی‌اش نسبت به جذب محمد نوری را پنهان کند و البته باشگاه کوچکترین توجهی به آن ندارد.
جز این بی‌توجهی هیچ چیز نمی‌توانست شایعه پرسپولیسی شدن محمد نوری در نیم‌فصل را تا این حد قوت و قدرت ببخشد. البته که باشگاه‌نشین‌ها بدشان نمی‌آید با بازگرداندن نوری خودی نشان بدهند اما بی‌پولی دستشان را بسته. اگر چه آنها برای این مانع هم دنبال راه‌حل هستند و حتی برای محمد نوری پیغام فرستاده‌اند که اگر پول رضایتنامه‌ را از جیب خودش بپردازد، آنها هم برانکو را به این انتقال راضی خواهند کرد.
این بازیکن هم البته شرط‌هایی برای خودش دارد و حالا که به خاطر بدهی مالیاتی ممنوع‌الخروج شده، آنها را به یاری طلبیده است. شرط نوری برای دست به جیب شدن- برای خرید رضایتنامه- تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس است و پرداخت بدهی مالیاتی چند صد میلیون تومانی‌اش. تا وقتی هم که باشگاه به این دو خواسته‌اش تن ندهد، قدمی به سوی پرسپولیس برنمی‌دارد و این همان اتفاقی است که سرمربی کروات از آن استقبال می‌کند.  اگر چه نه به صورت مستقیم اما برانکو بارها و به شکل‌های مختلف بی‌میلی‌ خود را نسبت به حضور دوباره محمد نوری در تیمش نشان داده و تنها نتوانسته مقابل شایعه‌هایی بایستد که حالا دوباره ادعا کرده‌اند که پروژه جذب محمد نوری در نیم‌فصل کلید خورده و سرمربی پرسپولیس نسبت به جذب او ابراز تمایل کرده است.
در توضیح این خبر می‌خوانیم: «جذب محمد نوری مورد تایید برانکو قرار گرفت و سرمربی پرسپولیس نسبت به این بازیکن ابراز نیاز کرد. نوری در حالی با بازوبند کاپیتانی برای المسیمیر به میدان می‌رود که این تیم شرایط خوبی در لیگ ستارگان قطر ندارد و تغییرها در آن محتمل است. نوری اکنون مورد تایید برانکو قرار گرفته و منتظر است مسوولان برای جذب او اقدام کنند که البته باید ببینیم مسوولان پرسپولیس چه زمانی برای دریافت رضایتنامه از باشگاه قطری و جذب کاپیتان سابق تیم‌شان دست به کار خواهند شد.»
برای به سرانجام رساندن این انتقال، پرسپولیس همچنان دو مشکل بسیار جدی را پیش‌رو دارد؛ اول، مخالفت برانکو که دیگر نمی‌خواهد مقابل خواسته‌های باشگاه سر خم کند و مشکل بزرگتر هم پولی است که باید برای خرید رضایتنامه محمد نوری هزینه شود و می‌دانیم پرسپولیس از پرداخت آن عاجز است. هر چند باشگاه اگر این مشکل را پشت سر بگذارد، بر مخالفت سرمربی هم چشم می‌پوشد و آن‌وقت محمد نوری را دوباره در ترکیب پرسپولیس خواهیم دید؛ این بار اما به عنوان یک بازیکن تحمیلی.

منبع: ایران ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-28 15:13:56
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۰
ما هوادارای پرسپولیس نوریو نمیخوایم به کی باید بگیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر