فهرست
کیانی: دل هواداران تراکتور شکسته است
کیانی: دل هواداران تراکتور شکسته است

کیانی: دل هواداران تراکتور شکسته است

آی اسپورت- مهدی کیانی بازیکن سابق تراکتورسازی که در حال حاضر در گسترش فولاد توپ می‌زند، اعتقاد دارد دل هواداران تراکتور را به خاطر نتایج این فصل شکسته است. شماره6 سابق تراکتور هنوز آنقدر دلش با سرخپوشان است که در گفتگو با همشهری ورزشی بیشتر درباره تراکتورسازی حرف زده تا تیم خودش.

 
بعد از گذشت دوازده هفته از لیگ، اتفاق جالبی افتاده و گسترش بالاتر از تراکتور قرار گرفته، فکر می‌کنی با این شرایط هواداران از گسترش هم حمایت کنند؟
به هر حال همه می‌دانند تراکتور تیم اول تبریز است و هواداران در این چند سال حمایت زیادی از این تیم کردند اما ما هم به عنوان نماینده تبریز سعی کردیم هواداران را خوشحال کنیم و امیدواریم آنها هم در بازی با سپاهان از ما حمایت کنند.
 

به نظرت چرا تراکتور به این روز افتاده است؟
تراکتور ابتدای فصل تیم خوبی را بسته است. به نظر من دل هواداران تراکتور به خاطر اتفاقات سال گذشته گرفته است و به همین دلیل در این فصل ورزشگاه را پر نکردند. اگر تراکتور با این امکانات و بازیکنان بتواند نتایج خوبی بگیرد مطمئنا هواداران هم دوباره به ورزشگاه می‌روند. باید قدر این هواداران را دانست.
 

اما خیلی‌ها اعتقاد دارند جذب بازیکنان سرباز و زمانی که آنها برای هماهنگی بیشتر صرف کردند امتیازات را از این تیم گرفته است.
هر کدام از این بازیکنان سرباز برای تیم خودشان نعمت بودند. آنها در این مدت با هم هماهنگ شدند و جدایی‌شان از تراکتور به این تیم ضربه بدی می‌زند. متاسفانه باشگاه برنامه‌ریزی دقیقی نداشته است.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-28 11:25:17
نظر دهید

۱ نظر
تورک اوغلان
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
کجایی مهدی جات خیلی خالیه امسال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر