فهرست
رحمتی به منصوریان: می‌دانم به من فحش می‌دادی!
رحمتی به منصوریان: می‌دانم به من فحش می‌دادی!

رحمتی به منصوریان: می‌دانم به من فحش می‌دادی!

آی اسپورت - سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال و علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران تماس تلفنی جالبی با هم داشتند.   مهدی در بازی چهارشنبه گذشته و در جام حذفی، موفق شد ۳ پنالتی از مجموع ۶ پنالتی نفتی‌ها را مهار کند. در لحظاتی که استقلالی‌ها دو پنالتی از دست داده بودند و ناامید از برد بودند، مهدی رحمتی ظاهر شد و توانست حتی یکی از محکم‌ترین پنالتی‌ها را با دست مخالفش بگیرد.
او به ویژه در مهار پنالتی پنجم نفت فوق‌‌العاده عمل کرد چرا که در حالت عادی شاید هر دروازه‌بان دیگری بود، نمی‌توانست این پنالتی را مهار کند. رحمتی در واقع عامل اصلی برد استقلال بود و پنج‌شنبه شب هم با منصوریان سرمربی نفت به صورت تلفنی حرف زد. این دو از دوستان نزدیک هم هستند و حتی در ابتدای فصل رحمتی تا آستانه پیوستن به نفت و بازی برای تیم منصوریان پیش رفت.
در این تماس تلفنی رحمتی رو به منصوریان گفت: «وقتی من پنالتی را می‌گرفتم، چیزی می‌گفتی؟ گفتم نه. گفت چرا، می‌دانم به من فحش می‌دادی. گفتم نه بابا چرا فحش بدهم. دیگر پنالتی‌گیر هستی و سه پنالتی ما را هم که گرفتی.» منصوریان با تأیید این تماس تلفنی می‌گوید: «انصافاً مهدی پنالتی‌ها را خوب گرفت، مخصوصاً پنالتی پنجم ما را.»

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-28 13:00:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر