فهرست
جنبش حمایت از تماشاگران زن والیبال: همه مثل هم هستیم
جنبش حمایت از تماشاگران زن والیبال: همه مثل هم هستیم

جنبش حمایت از تماشاگران زن والیبال: همه مثل هم هستیم

آی اسپورت - ممنوعیت حضور تماشاگران زن ایرانی در لیگ جهانی والیبال، با حاشیه‌های زیادی همراه بود. فدراسیون جهانی والیبال به این ممنوعیت واکنش نشان داد و حتی بحث لغو امتیاز میزبانی ایران مطرح شد. حالا این ماجرا، دوباره در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد تا شاید باعث تغییراتی در مسابقات سال 2016 میلادی باشد.
فدراسیون جهانی والیبال، از فدراسیون والیبال ایران خواسته ممنوعیت حضور بانوان در مسابقات سال آینده میلادی را برطرف کند تا مشکلی برای میزبانی ایران نباشد. همزمان، بعضی از کاربران شبکه‌های اجتماعی تلاش می‌کنند با داغ نگه داشتن این موضوع فشار برای حضور بانوان در ورزشگاه را بیشتر کنند. کاریکاتور ادوارد هربرت، کاریکاتوریست انگلیسی یکی از تصاویری است که زیاد در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد. توسط بانوانی که بیشتر از همیشه دوست دارند بازی‌های تیم ملی والیبال را از نزدیک ببینند و آقایانی که می‌خواهند همراه خانواده‌شان به ورزشگاه بروند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-28 16:32:02
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۴
میشه توی فوتبال هم برای بازی خانگی تیمهای نفت.راه اهن وسایپا ک تماشاگر ندارند و اکثرا خانواده های خود بازیکنان میرن ورزشگاه اجازه بدن بانوان خانواده هم بیان بعد کم کم برای همین تیمها اجازه برای عموم بانوان رو بدند و بعد اگ بداموزی پیش نیومد و اقایون توهین نکردن ک دلیل مسولین هست کم کم ب ورزشگاهها و باشگاههای دیگه هم اجازه حضور بانوان رو بدند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر