فهرست
ستاره دیده نشده در لیست کی‌روش و رسانه‌ها: پرده نشین
ستاره دیده نشده در لیست کی‌روش و رسانه‌ها: پرده نشین

ستاره دیده نشده در لیست کی‌روش و رسانه‌ها: پرده نشین

آی اسپورت - «چرا کی‌روش رحمتی را به تیم ملی دعوت نمی‌کند؟» هر روز، در سایت‌ها و رسانه و شبکه‌های اجتماعی مختلف بارها و بارها این سوال دست به دست می‌چرخد. طرفداران استقلال دوست دارند کاپیتان‌شان را در تیم ملی ببینند و هر روز می‌پرسند چرا سرمربی تیم ملی حاضر نیست رحمتی را به تیم ملی دعوت کند؟ رحمتی 35 ساله است و تا جام جهانی 38 ساله می‌شود، یک بار از تیم ملی خداحافظی کرده و بعد هم حاضر نشده نامه عذرخواهی را امضا کند، اما این‌ها باعث نمی‌شود طرفداران او خواهان بازگشتش به تیم ملی نباشند.
رشید مظاهری ستاره ذوب آهن در دو فصل طلایی گل‌محمدی است. هیچ بی‌انضباطی نکرده و از لحاظ سنی هم مشکلی برای بازی در تیم ملی و جام جهانی آینده ندارد. او این فصل با 8 کلین شیت در 12 بازی، رکورددار کلین شیت در لیگ برتر است و بین دروازه‌بان‌های ایرانی کمترین گل خورده را دارد. از لحاظ نمرات فردی گروه آنالیز نود هم او در کنار خسوس، لک و اخباری چسبیده به هم برای عنوان بهترین دروازه‌بان فصل رقابت می‌کنند. با این وجود، نه آمار تیمی فوق العاده و نه نمرات فردی مظاهری باعث نشده او به تیم ملی دعوت شود و حتی فشاری روی سرمربی تیم ملی برای دعوت از او وجود ندارد.
طرفداران استقلال، خواهان بازگشت رحمتی هستند و پرسپولیسی‌هایی که امیدی به فیکس شدن مکانی در تیم ملی ندارند، فعلا از سرمربی تیم ملی در مقابل کاپیتان استقلال حمایت می‌کنند. رشید مظاهری، یکی از قربانی‌های نگاه سرخابی به تیم ملی است. نگاهی که از طرفداران این دو تیم شروع می‌شود و فعلا رسانه‌ها هم آن پیروی می‌کنند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-28 18:05:06
نظر دهید

۵ نظر
ص مجیدی
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
احسنت به نویسنده سوشا مکانی که تکلیفش معلومه و اوت بشه بهتره رحمتی هم باید متوجه بشه که ارق ملی فراتر از هرچیزیه و ناز کردن رو فراموش کنه تو روز سخت ناز نکنه و بگه نمیام و این بین بهترین گزینه اقای رشید مظاهری هستش که واقعا ثابت کرده خودشو و نیاز به اعتماد کردن داره و حتما جواب میده انشالا به امید روزی که گلر اول تیم ملی بشه.
-
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
نگاه رنگی خیلی حرف مزخرفیه.تیم ملی که جای این حرفا نیست.من پرسپولیسیم ولی هیچ تعصبی رو سوشا مکانی ندارم دلمم نمیخواد به تیم ملی دعوت بشه چه برسه به اینکه بازی کنه.مهدی رحمتی هم بهترین گزینه است ولی خودش از تیم ملی کنار کشیده و تا الانم نخواسته برگرده.نظرم رو همین مظاهری و اخباری هست.بدون هیچ نگاه رنگی ای
-
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۵
احسنت به شما که چنین نظراتی رو تایید میکنید یعنی واقعا خوندید و تایید کردید . یبار دیگه نظرات تایید شده رو بخونید .متاسفم برا سایتتون.
شاهین
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۴
از مکتب گروهبان قندلی و تیمسار خسروانی کودتاچی بنیز انتظار چنین ادبیاتی میره...
فحش، ناسزا و بد و بیراه عنصر جدانشندنی بخش عمده ای از استقلالی هاست...
رحمتی اگه عرضه داشت از دانیل داوری نمی ترسید
می ایستاد و مبارزه می کرد.
مظاهری و اخباری آینده این فوتبال هستند
mami
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۱۹
خوب طرفداران ذوب آهن گروه تشکیل بدن برای حمایتشمگهتو اصفهان کم طرفدار دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر