فهرست
گواردیولا: مسی را تعویض کردم، علیه من موضع گرفت
گواردیولا: مسی را تعویض کردم، علیه من موضع گرفت

گواردیولا: مسی را تعویض کردم، علیه من موضع گرفت

آی اسپورت- پپ گواردیولا ماهها پس از ترک بارسا همچنان در مورددلایل این جدایی و دوران حضور درخشانش در بارسا،صحبت می کند.مصاحبه کوتاه او با مجله "آیودی آنوال ریپورت" را بخوانید :

لحظات سخت در بارسا:

لحظات غم انگیزی را در سال اخر حضورم تجربه کردم.حذف در نیمه نهایی جام باشگاهها مقابل چلسی یکی از ان لحظات دردناک بود.در بازی رفت گلی غیر منصفانه خوردیم و در بازی برگشت تا به خودمان بیاییم حذف شده بودیم.انگونه حذف شدن یک شکست بزرگ برای من بود.بعد از ان بازی احساس کردم که دیگر نمی توانم به بازیکنانم انگیزه بدهم و تیم را متحول کنم.

 

مشکلات در رختکن :

وقتی تیمی پر از ستاره همانند بایرن وبارسا را هدایت می کنی،دو حالت دارد : هم لذت بخش است و هم اینکه می تواند دردسرساز باشد. هر بازیکنی در جهان دوست دارد بازی کند و نیمکت نشین نباشد.بطور مثال یکبار که مسی را نیمکت نشین کردم خودش و هواداران علیه من جبهه گرفتند.

 

ترک بارسا: 

وقتی نمی توانی بازیکنانت را تهییج کنی و خودت هم فاقد انگیزه ای،یعنی زمان رفتن از تیم فرا رسیده است.

موفقیت در بارسا :

14 جام را فتح کردیم ان هم در مدت 4 سال! بهترین دوران تاریخ بارسلونا را رقم زدیم.

 

یک سال استراحت :

زمانی رسیده بود که باید به خودم استراحت می دادم و باتریهایم را شارژمی کردم.دوران استراحت در نیویورک برای خودم و خانواده ام بسیار مهم بود.


 


امدن به بایرن مونیخ :

اولین تماس من با بایرن در ایودی کاپ سال 2011 اتفاق افتاد .همان زمان رومینیگه و هوینس سران ورزشی بایرن در مورد برنامه های اینده با من صحبت کردند.دو سال بعد زمان پیوستن من به بایرن فرار رسیده بود.

 

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-19 21:33:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر