فهرست
مکوندی:به هیچ وجه امتیازمان را به آبادان نمی دهیم / هنوز صعود نکرده ایم
مکوندی:به هیچ وجه امتیازمان را به آبادان نمی دهیم / هنوز صعود نکرده ایم

مکوندی:به هیچ وجه امتیازمان را به آبادان نمی دهیم / هنوز صعود نکرده ایم

آی اسپورت - بهروز مکوندی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با تیمش امید اول صعود به لیگ برتر است . با او در آهرین روز سال مصاحیه کردیم . سالی که برای او عالی رقم خورده است : 

ابومسلم را بردید و امید اول صعود شدید ...
بازی سختی بود . در این بازی در نیمه اول دو گل زدیم و موقعیت های بسیار زیاد دیگری نیز داشتیم که تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم یکی از هافبک های اصلی تیم را از دست دادیم و ابومسلم هم که به برد نیاز مبرمی داشت به بازی فیزیکی و هوایی رو آورد و متاسفانه نتوانستیم آرامش تیم خود را حفظ کرده و دو گل دریافت کردیم. البته به نظر من نحوه پرتاب اوت های ابومسلم که به گل منجر شد خطا بود که متاسفانه داور به آن هیچ توجهی نداشت.
ظاهرا شما هم کمی داغ کردید!
پس از مساوی شدن بازی توانستیم گل سوم را نیز بزنیم اما چند دقیقه بعد ابومسلمی ها با خطای فاحشی که روی دروازه بان ما انجام دادند موفق شدند گل تساوی را بزنند. پس از دریافت گل سوم متاسفانه کنترل عصبی خود را از دست دادم و وارد زمین شدم و به این مرحله اعتراض کردم که مطمئنا عمل درستی نبود. مسئله ای بود که پیش آمد و من اصلا دوست نداشتم خدا با شکر پس از آن توانستیم گل چهارم تیم خود را بزنیم و بازی را در نهایت با نتیجه 4 بر 3 پیروز شویم.
آیا می‌‌ توانیم بگویم صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر قطعی شده است؟
اصلا چنین چیزی صحیح نیست ما همچنان به مانند گذشته یکی از کاندیداهای صعود هستیم که فقط از شانس بیشتری نسبت به سایر تیم ها برخورداریم. نگاهمان به بازی های آینده است و امیدواریم حریفانمان در هفته آینده که ما استراحت داریم امتیاز از دست بدهند و یا در غیر این صورت در هفته آخر با کسب یک نتیجه مناسب صعود خود را قطعی کنیم.
این روزها صحبت از واگذاری امتیاز نفت مسجدسلیمان به نفت آبادان در صورت صعود این تیم به لیگ برتر هست؟
مطمئنا چنین چیزی صحت ندارد. مسئولین مسجد سلیمان و مسئولین استان هم در تلاشند تا با ارتباط با فدراسیون فوتبال مشکلات موجود را از بین ببرند و امکانات نفت مسجدسلیمان را به سطح مناسبی برسانند. در تمام جاهای ایران مشکلات سخت افزاری وجود دارد که مسجدسلیمان هم از این قاعده مستثنی نیست.
به هرحال امکانات نفت بهتر از شماست ...
من خودم سال ها بازیکن تیم نفت آبادان بودم و این تیم را بسیار دوست دارم آنها باید فکر کنند و بیاندیشند که چطور با سرمایه گذاری بیشتری که نسبت به نفت مسجدسلیمان داشتند چرا موفق به صعود به لیگ برتر نشدند. آنها باید روش خود را اصلاح کنند تا بتوانند در لیگ برتر حضور داشته باشند، مطمئنا در چند سال اخیر مشخص شده است که خریدن امتیاز سایر تیم ها کار بسیار اشتباهی خواهد بود.
 
     
آی اسپورت
2014-03-19 21:40:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر