فهرست
بنیاد کار  1- فولاد 1 / افسوس آخرسال - دو امتیاز مفت پرید !
بنیاد کار 1- فولاد 1 / افسوس آخرسال - دو امتیاز مفت پرید !

بنیاد کار 1- فولاد 1 / افسوس آخرسال - دو امتیاز مفت پرید !

آی اسپورت - 

ورزشگاه اختصاصی بنیادکار ، تماشاچی : 3 هزار نفر 

 فولاد: سوشا مکانی – عبدالله کرمی ، لئوناردو پادووانی ،سعیدسالارزاده(70 ایوب والی)  ، امید خالدی   - بختیار رحمانی(86 ایوب کلانتری ) ، مهدی بدرلو ،  ، شهاب کرمی ، سروش رفیعی ، اسماعیل شریفات ( 83 ساسان انصاری ) ، غلامرضارضایی 

سرمربی:خسین فرکی

فولاد میهمان نماینده ازبکستان بودند و در نهایت به تساوی یک بر یک رسید . این یک نتیجه نامنصفانه برای شاگردان حسین فرکی بود که در اکثر دقایق به بازی مسلط بودند.

فولاد در بازی امروز مثل همیشه با بازی ترکیبی نبض مسابقه را در دست داشت و بیش از یک بار می توانست گل بزند . آنها که همچنان بدون باخت مانده اند در صورت حفظ تک گل زیبای کرمی می توانستند راحت به صعود فکر کنند ؛ اگرچه فولاد همچنان بدون باخت و صدرنشین است . 

شرخ بازی: 

نیمه اول این دیدار در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که دو تیم فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتند و هر چند بازی نسبتا سرعتی را در دستور کار داشتند اما موقعیت مطلوبی برای گلزنی نداشتند. در این میان فولاد برتری بیشتری نسبت به میزبان خود داشت.

در نیمه دوم فولادیها نمایش بهتری داشتند و فوتبال منطقی را در دستور کار خود قرار دادند و در دقیقه 74 موفق شدند مزد برتری خود را دریافت کنند. در این دقیقه عبدالله کرمی که از میانه میدان صاحب توپ شده بود با عبور از چند بازیکن بنیادکار وارد محوطه جریمه شد و با ضربه ای محکم تور دروازه میزبان را به لرزه درآورد. تا نماینده ایران به کسب یک پیروزی شیرین امیدوار شود.

پس از این گل تیم میزبان بر شدت حملاتش افزود تا بتواند گل خورده را جبران کند. فولاد هم دل به ضد حملات بسته بود و در چند صحنه روی دروازه حریف خطرساز شد. شاگردان فرکی در پنج دقیقه پایانی تلاش کردند توپ را در مرکز زمین به گردش دراوردند تا پیروزی یک بر صفر را حفظ کنند. در حالی که فولادیها خود را برای جشن پیروزی آماده می کردند تیم بنیادکار روی یک غافلگیری در دقیقه 92 بازی را به تساوی کشاند.

شرح گلها : 

1-0 (فولاد) : در دقیقه 73 نفوذ ناگهانی عبدالله کرمی به قلب دفاع بنیادکار و حرکت ترکیبی او ، فرصتی مناسب برای این مدافع باتکنیک به وجود آورد و وی با یک ضربه زیبا گل اول بازی را زد .

1-1 ( بنیادکار) : درحالیکه همه در انتظار سوت پایان بازی بودند ، سانتر ارسالی از جناح راست توسط وحید شودیف  بازیکن بلندقامت بنیادکار  با ضربه سر او به تور دروازه مکانی چسبید . 

در گروه B لیگ قهرمانان  آسیا ، فولاد با 5 امتیازصدرنشین گروه شد . بنیاد کار با دو امتیاز سوم است و تیم الفتح عربستان هم با یک امتیاز در رده آخر جدول ایستاده است.در دیگر دیدار این گروه از ساعت 20:30 به وقت تهران، الفاتح عربستان میزبان الجیش قطر است.

     
آی اسپورت
2014-03-19 23:09:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر