فهرست
: سپاهان 1- الاهلی 2؛ دومین باخت آسیایی / بازی آخرسال ، 92را تلخ کرد!
: سپاهان 1- الاهلی 2؛ دومین باخت آسیایی / بازی آخرسال ، 92را تلخ کرد!

: سپاهان 1- الاهلی 2؛ دومین باخت آسیایی / بازی آخرسال ، 92را تلخ کرد!

آی اسپورت - 

هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا ، ورزشگاه فولادشهر 

تماشاچی : 1500 نفر 

اخطار»احسان حاج صفی (سپاهان) 

سپاهان :رحمان احمدی، شجاع خلیل زاده، هادی عقیلی، محرم نویدکیا، امید ابراهیمی، حسین پاپی، احسان حاج صفی، اروین بولکو، علی حمودی، مهدی شریفی، جواهیر سوکای 
سرمربی: زلاتکو کرانچار 
الاهلی :احمد الشعوری، ولید عباس، بشیر سعید، محمد عبدالعزیز، حمید عبدالله، هوگو ویانا، سالمین، احمد خلیل، ماجد حسن، گرافیته، سی یل، 

سرمربی: کازمین اولاریو  

الحامدی گوش راست الاهلی امارات با یک ضربه نه چندان محکم اما فنی آخرین بازی سال را به کام ایرانی ها تلخ کرد. این دومین شکست سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و دومین باخت تیم های ایرانی در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا بود. روزی که از 12 امتیاز کامل آن فقط 2 امتیاز را دریافت کردیم تا به جز فولاد و البته کمی تراکتورسازی صعود تیم هایمان به دور بعدی در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
سپاهان امروز بازی را خوب شروع کرد اما بعد از مردود اعلام شدن مهدی شریفی الاهلی امارات با ضربه احمد خلیل به گل رسید. سپاهان اما در نیمه دوم در ترکیب خود تغییراتی داد و در سرانجام در اواسط این نیمه موفق شد توسط سرجیو فندیک بازی را به تساوی بکشاند. تساوی ای که البته دوام پیدا نکرد و در نهایت این الاهلی بود که با ضربه الحامدی بازی را به سود خود تمام کرد. این شکست در شرایطی اتفاق افتاد که به نظر داور کمی با شاگردان کرانچار نامهربان بود. او به جز مردود اعلام کردن گل شریفی در نیمه دوم هم یک پنالتی روی بازیکن سپاهان را اعلام نکرد.
سپاهان با این شکست 3 امتیازی باقی ماند، آنها دو شکست و یک پیروزی خانگی در کارنامه دارند. سپاهان در دور برگشت در دو بازی دشوار به عربستان و امارات خواهد رفت و میزبان السد خواهد بود. بازی دیگر این گروه بین دو تیم السد ـ الهلال 2 ـ 2 به پایان رسید. در جدول این گروه السد و الاهلی با 5 امتیاز صدرنشین اند، سپاهان با 3 امتیاز تیم دوم است و الهلال با 2 امتیاز در رده آخر قرار دارد. الهلال در دور برگشت در دو بازی میزبان است.
با توجه به نزدیکی رقابت ها در این گروه سپاهان فرصت جبران دو شکست دور رفت را دارد که امیدواریم این اتفاق برای شاگردان کرانچار رخ بدهد.

شرح گلها:
(یک-صفر الاهلی) دقیقه ۳۹-روی یک ضدحمله توپ به ابراهیم خلیل رسید و این بازیکن هم بعد از کمی پیشروی به سمت دروازه سپاهان با یک شوت محکم و سرضرب دروازه سپاهان را از فاصله سی متری باز کرد.
(یک –یک)دقیقه۷۴-سانتر شریفی از راست در داخل محوطه جریمه به فن دایک رسید و این بازیکن هم بعد از یک استپ مناسب و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل مساوی تیمش را به ثمر رساند.
(دو- یک الاهلی) دقیقه۹۵-روی یک ضد حمله توپ به الحمدی رسید و این بازیکن هم با ضربه ای دقیق از داخل محوطه جریمه گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.
دقایق حساس:
دقیقه ۲- سانتر ویانا از پشت محوطه جریمه بر روی تیر دو و ضربه سی یل با واکنش به موقع رحمان احمدی بر روی خط دروازه سپاهان کنترل شد.
دقیقه ۴- شوت احسان حاج صفی از پشت محوطه توسط دروازه بان الاهلی در دو مرحله کنترل شد.
دقیقه۹-نفوذ پاپی از جناح چپ به داخل محوطه جریمه و سانتر تند و تیز او از مقابل سر سوکای عبور کرد.
دقیقه۲۲-با برخورد توپ به پای مدافع الاهلی توپ به حسین پاپی رسید و سانتر این بازین از جناح چگ موقعیت مناسبی را برای مهدی شریفی فراهم کرد تا با ضربه ای دقیق از مقابل دروازه الاهلی گل سپاهان را به ثمر برساند ولی کمک داور دوم این مسابقه به اشتباه آفساید حسین پاپی را اعلام کرد.
دقیقه۲۸ – سانتر حاج صفی از جناح چپ بر روی سر امید ابراهیمی جفت و جور نشد.
دقیقه۵۴- شوت روی پای مهدی شریفی در اختیار دروازه بان الاهلی قرار گرفت.
دقیقه۵۸- مهدی شریفی در حال نفوذ به محوطه جریمه الاهلی با خطای عبدالعزیز سنقر متوقف شد که داور اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت.
دقیقه۶۱- سانتر حاج صفی از چپ و ضربه سر سوکای به کنار دروازه الاهلی زده شد.
دقیقه۶۸-شوت الحمدی از پشت محوطه جریمه سپاهان به بالای دروازه رفت.
دقیقه۷۰-شوت محکم و پای چپ سوکای از داخل محوطه جریمه را دروازه بان الاهلی به خوبی کنترل کرد.
دقیقه۷۵-سانتر یعقوب کریمی از چپ و ضربه سر فن دایک توسط دروازه بان الاهلی از زیر طاق راهی کرنر شد.
دقیقه ۸۹-سانتر محرم به داخل محوطه جریمه و ضربه سر بی دقت فن دایک به بیرون رفت.
دقیقه ۹۵-ضربه سر شجاع خلیل زاده در مقابل دروازه از مقابل پای فن دایک رد شد.

بهترین بازیکن:
هوگو ویانا در خط هافبک الاهلی بازی خوبی از خودش ارائه داد و مهدی شریفی هر چند که گل سالمش توسط داور مسابقه مردود اعلام شد ولی با ارسال یک پاس گل بازی خوب خودش را در این مسابقه کامل کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-20 01:00:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر