فهرست
فان گال: دومین بار دراین هفته بود که می توانستیم ببریم و نبردیم
فان گال: دومین بار دراین هفته بود که می توانستیم ببریم و نبردیم

فان گال: دومین بار دراین هفته بود که می توانستیم ببریم و نبردیم

آی اسپورت - لوئی فن خال سرمربی هلندی منچستریونایتد در پایان مصاف تیمش مقابل لستر اعلام کرد که بازیکنانش قبل ازاین بازی تمرین نکرده بودند و دلیل آن را خستگی شاگردانش پس از مصاف با آیندهوون عنوان کرد. یونایتد روز چهارشنبه و درلیگ قهرمانان اروپا به تساوی بدون گل مقابل آیندهوون رضایت داد و در بازی شنبه با تساوی 1-1 مقابل لسترسیتی متوقف شد.
در پایان این بازی فن خال به خبرنگاران گفت: «ما از نظر تدافعی بازی فوق العاده ای را مقابل لستر انجام دادیم ولی نمی توان این کار را در شرایط خاص انجام داد. گل حریف در پی یکی از کرنرهای ما از راه رسید.می دانستیم که ممکن است چنین اتفاقی بیفتد ولی باز هم این گل را دریافت کردیم. ما با سه مدافع بازی می کردیم؛ چون از خطر وردی و اوکازاکی مطلع بودیم. با وجود تسلط ما در این بازی مهم، نتوانستیم به پیروزی برسیم. چند روز پیش از مصاف با لستر، با آیندهوون بازی کرده بودیم و تمام توانمان را در آن بازی به کار گرفته بودیم. وقتی آمار بازی مان با آیندهوون را ببینید، متوجه می شوید که آن بازی، فیزیکی ترین بازی تیمم در این فصل بود. پس نتوانستیم در روزهای پنجشنبه و جمعه تمرین کنیم و روز شنبه سرمربی تیم از بازیکنان می خواهد که به شیوه متفاوتی کار کنند. پس با درنظر داشتن این اوضاع می توان گفت که تیممان خوب کار کرد.»
فن خال ادامه داد: «آیا من ناامید شدم؟ قطعا. چون این دومین بار در طول این هفته است که می توانستیم به پیروزی برسیم و این طور نشد. کنار آمدن با این شرایط سخت است. چون ما می توانستیم به صدر جدول لیگ برسیم ولی اینطور نشد.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-29 13:25:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر