فهرست
اتلتیکو آماده بازگرداندن تورس به ویسنته کالدرون
اتلتیکو آماده بازگرداندن تورس به ویسنته کالدرون

اتلتیکو آماده بازگرداندن تورس به ویسنته کالدرون

آی اسپورت- به گزارش رسانه های انگلیسی، اتلتیکو مادرید قصد دارد در تابستان آینده، فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی چلسی را به خدمت بگیرد.

این باشگاه ابراز علاقه کرده تا کاپیتان سابقش را به طوری قرضی یا دائمی به خدمت بگیرد.

براساس گزارش ها، چلسی آماده است تا پیشنهادهای مناسب برای هر سه مهاجم اصلی اش، تورس، اتوئو و دمبا با را بررسی کند و این ابهام در مورد آینده رومولو لوکاکو، دیگر مهاجم تیم که به طور قرضی برای اورتون بازی می کند نیز وجود دارد.

این در حالی است که هنوز دو سال از قرارداد تورس با چلسی باقی مانده و دستمزد هفتگی 150 هزار پوندی او، یک مانع بزرگ برای بسیاری از باشگاه هایی است که به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

در این بین باشگاه اتلتیکو مادرید به دقت شرایط تورس را زیر نظر دارد و گفته می شود که از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن او برخوردارند. باشگاه های تاتنهام و گالاتاسرای نیز از دیگر مشتریان تورس هستند.


اتلتیکو در پایان فصل کار دشواری برای حفظ دیه گو کاستا دارد. چندین باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن این مهاجم برزیلی الاصل هستند. ضمن اینکه از قرارداد داوید ویا با اتلتیکو مادرید در پایان فصل تنها یک سال دیگر باقی خواهد ماند.

تورس این فصل هم روزهای چندان خوبی را در چلسی سپری نکرد و تنها 4 بار در لیگ برتر موفق به گلزنی شد. به همین دلیل مورینیودر هفته های اخیر اتوئو را به او ترجیح می دهد.

این در حالی است که تورس در زمان حضور در اتلتیکو خود را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان اروپا معرفی کرد و در نهایت با انتقالی قابل توجه راهی لیورپول شد.

     
آی اسپورت
2014-03-20 00:20:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر