فهرست
نشانه‌هایی از حضور قریب‌الوقوع قلعه‌نویی در تبریز
نشانه‌هایی از حضور قریب‌الوقوع قلعه‌نویی در تبریز

نشانه‌هایی از حضور قریب‌الوقوع قلعه‌نویی در تبریز

آی اسپورت - تراکتورسازی در حالی دوشنبه مهمان ملوان است که شایعات زیادی حول این تیم مطرح شده است. این شایعات معمولا بر حول مدیرعامل باشگاه و سرمربی این تیم می‌چرخد. از مدت‌ها قبل خبر از برکناری سعید عباسی، مدیرعامل تراکتورسازی شنیده می‌شد و این در حالی است که هر بار هم با تکذیب شدید وی این مساله همراه شد. هرچند که ابهام درباره او آنجا بود که مصاحبه‌ای از اعضای هیات‌مدیره تراکتورسازی در تایید صحبت‌های او مطرح نشد.  به عبارت بهتر ادعای ماندن عباسی در تراکتورسازی را تنها خودش تایید می‌کند و هیات‌مدیره تراکتورسازی با سکوتی عجیب از هرگونه اظهارنظر خودداری می‌کند.
 بحث بعدی درباره تراکتورسازی به وضعیت سرمربی این تیم برمی‌گردد. تونی اولویرا روزهای خوبی در تبریز پشت سر نگذاشته و تیمش در نیمه دوم جدول رقابت‌های لیگ برتر قرار دارد. از مدت‌ها قبل بحث برکناری او مطرح بوده و معمولا مدیرعامل تراکتورسازی هم به سوالات درباره او خیلی مبهم جواب می‌دهد. در این روزها برای تراکتورسازی نام رسول خطیبی و امیر قلعه‌نویی بیشتر شنیده می‌شود هرچند که رابطه نه چندان خوب خطیبی و عباسی مانع اصلی در این میان است.
 در روزهای گذشته یک خبر در یکی از نشریات ورزشی منتشر شده که حاکی از حضور قریب‌الوقوع قلعه‌نویی در تراکتورسازی است. هرچند که سرمربی سابق آبی‌ها این مساله را چندین بار تکذیب کرده اما عکسی اخیرا از او منتشر شده که او را در کنار یکی از دلالان مشهور فوتبال ایران که با تیم‌های تبریزی رابطه خوبی دارد، نشان می‌دهد. البته مشخص نیست که تاریخ این عکس به چه زمانی مربوط می‌شود.
 این دلال که سابقه کار با تراکتور را هم داشته در استقلال در کنار قلعه‌نویی بود اما به دلیل مسائلی مدتی از قلعه‌نویی جدا شد و حالا حضور مجدد او در کنار سرمربی سابق استقلال (با استناد به عکس منتشر شده) بر گمانه‌ها برای حضور قریب‌الوقوعش به عنوان سرمربی تراکتورسازی می‌افزاید.  آنچه مسلم است آنکه نیمکت تراکتورسازی روزهای لرزانی را پشت‌سر می‌گذارد و شاید ناکامی برابر ملوان تغییرات را در تراکتور حتمی کند. شاید ذکر این نکته بد نباشد که تراکتورسازی ۴۱ سال است که در انزلی ملوان را شکست نداده و باید دید آیا این طلسم هم می‌شکند یا نه.

منبع: ایسنا
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-29 14:13:54
نظر دهید
۱ نظر
رامین چتر باز
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
ما حاضریم استاد اسدی بشه هم سرمربی هم مدیر عامل ولی بغیر از تونی پای افراد بکش زیرش دور ور باشگاه نپلکن* امیر تراختور ول کن بذار یک باد بیاد*
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر