فهرست
کفشگری-پرسپولیس در آخر خط/ مهرداد می‌رود پیش دایی
کفشگری-پرسپولیس در آخر خط/ مهرداد می‌رود پیش دایی

کفشگری-پرسپولیس در آخر خط/ مهرداد می‌رود پیش دایی

آی اسپورت- سال گذشته بعد از تغییرات زیاد کادر فنی و بعد از دست به دست شدن صندلی هدایت تیم از دایی به حمید درخشان و سپس به برانکو ایوانکوویچ  با توجه به اینکه پرسپولیس در سال گذشته با فقر بازیکن همراه بود، سرمربی کروات سرخپوشان از مهرداد کفشگری در پست هافبک دفاعی استفاده کرد. حتی از کفشگری در یک بازی در پست دفاع چپ استفاده شد و در پایان برانکو در مورد کفشگری گفت: «کفشگری بازیکن بسیار کاملی است و من به بازیکنانی این‌چنینی احتیاج دارم که بتوانم هر لحظه و در هر پستی از او استفاده کنم». اما گویا این بازیکن «این‌چنینی»، دیگر برای برانکو جذابیتی ندارد.
کفشگری از هفته سوم به این‌سو در هیچ‌یک از بازی‌های پرسپولیس در لیگ و جام حذفی به میدان نرفته البته در بازی با ملوان در ترکیب بود اما هنگام گرم کردن دچار مصدومیت شد و خط خورد. حالا از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد که این بازیکن بعد از این همه روز دوری از ترکیب تیم آمادگی بدنی و ذهنی چندانی برای بازی با نفت تهران از خود نشان نمی‌دهد. او که در غیاب کمال کامیابی‌نیای محروم و احتمالا نوراللهی مصدوم فرصت مناسبی برای بازگشت به ترکیب و حضور در پست خط هافبک دفاعی پرسپولیس دارد، هنوز نتوانسته در تمرینات نظر برانکو را جلب کند. حتی در یکی از تمرینات روزهای اخیر فقط ناظر تمرین بود و تمرین نکرد که برانکو در همان حین به او گفت: «اگر دلت با تیم نیست به‌طور صریح بگو» و کفشگری به برانکو جواب داد: «شما به من اعتقادی ندارید؛ برای همین همه انرژی‌ام گرفته شده.»
همین جمله‌ها باعث شد برانکو شدیدا به فکر فرو برود. سرمربی پرسپولیس برای این پست شاید از خالقی‌فر در ترکیب استفاده کند یا مایکل اومانا را یک خط جلوتر بیاورد. حتی شنیده شده که کفشگری در نیم‌فصل به صبای قم می‌رود تا بار دیگر زیر نظر علی دایی که در پرسپولیس و راه‌آهن همیشه حامی او بود نیم‌فصل دوم لیگ را ادامه دهد. دایی هم در این فصل نشان داده با نیروهای مازاد پرسپولیس و استقلال خوب می‌تواند کنار بیاید. دایی بعد از جدایی رضا حقیقی به یک هافبک دفاعی مطمئن نیاز دارد و این انتقال از همین حالا محتمل به نظر می‌رسد.

منبع: همشهری ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-29 14:15:19
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
پس صبا هم باید فرید کریمی رو بده پرسپولیس
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
اسم خالقی فررو نیارین که حال آدمو بهم می زنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر