فهرست
حیدری: پاقدم روشنا هم برای من خوب بود، هم برای استقلال
حیدری: پاقدم روشنا هم برای من خوب بود، هم برای استقلال

حیدری: پاقدم روشنا هم برای من خوب بود، هم برای استقلال

آی اسپورت - خسرو حیدری قبل از شروع لیگ امسال، انرژی گرفت. تولد دخترش روشنا، انگیزه‌ای شد برای او که امسال بتواند دوباره بدرخشد.   خسرو اتفاقاً اینقدر انگیزه گرفته بود که حتی در روز تولد دخترش به اردوی کردان رفت و با استقلال بدنسازی کرد: «چون انگیزه داشتم و می‌خواستم امسال جبران کنم.» اتفاقاً خسرو فصل جاری را خیلی خوب شروع کرد و از همان دیدارهای ابتدایی ستاره تیمش بود. او امسال در مجموع عملکرد خوبی برای استقلال داشته و امیدوار است در ادامه فصل هم به این درخشش ادامه دهد.
خسرو می‌گوید این فصل روشناخانم بهانه‌ای شد تا او تلاشش را دوچندان کند: «به دنیا آمدن روشنا در موفقیت امسالم واقعاً نقش داشته. از نظر فوتبالی انگیزه‌ام را دوبرابر کرده است.» او در پاسخ به این سؤال که هنوز گل نزده‌ای تا آن را تقدیم به روشنا کنی، لبخند می‌زند و جواب می‌دهد: «البته در بازی با ملوان که امید گل زد، شادی گل را برای روشناخانم رفتیم.» خسرو حرف‌های خود را درباره روشناخانم این‌طور ادامه می‌دهد: «پاقدم او هم برای من خوب بود و هم برای استقلال.»
روشنا متولد ۲۰ تیر است و دقیقاً از بیستم تیرماه، زندگی خسرو تغییر کرده است... خودش می‌گوید: «زندگی من و همسرم شده همین دختر کوچولو که زندگی ما را روشن کرد. اصلاً اسمش هم به خودش می‌آید... روشنا به خانه و زندگی ما روشنایی بخشیده است.»

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-29 14:29:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر