فهرست
تمایل گواردیولا برای جانشینی فن خال
تمایل گواردیولا برای جانشینی فن خال

تمایل گواردیولا برای جانشینی فن خال

آی اسپورت - سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ خواهان حضور در فوتبال انگلیس است. رسانه های انگلیس گزارش دادند که پپ گواردیولا خواهان حضور در فوتبال انگلیس است و ترجیح می دهد جانشین لوئیز فن خال در منچستریونایتد شود. این در حالی است که فن خال با این باشگاه تا سال ۲۰۱۷ قرارداد دارد و مشخص نیست مدیران یونایتد حاضر هستند برای به خدمت گرفتن گواردیولا که قراردادش با بایرن مونیخ در تابستان پیشرو به اتمام می رسد با فن خال زودتر از پایان قراردادش قطع همکاری کنند.
این رسانه ها در ادامه متذکر شدند که باشگاه منچسترسیتی تمایل زیادی به امضای قرارداد با گواردیولا دارد و امیدوار است که حضور چیکی بگیریستان، مدیر ورزشی سابق بارسلونا، بتواند به آن ها در این راه کمک کند اما تمایل مربی ۴۴ ساله اسپانیایی برای ملحق شدن به قرمزهای منچستر مانع بزرگ سر راه آن ها است.
مدیر باشگاه بایرن مونیخ که پیش از این عنوان کرده بود تکلیف آینده گواردیولا باید تا کریسمس مشخص شود در روزهای اخیر با اذعان اینکه مذاکرات بر سر تمدید قرارداد هنوز آغاز نشده به هواداران این تیم قول داده پیش از پایان سال ۲۰۱۵ خبر نهایی درباره آینده سرمربی این تیم را اعلام کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-29 14:34:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر