فهرست
به بهانه آخرین عکس جاسم در تهران/ کرار رفت!
به بهانه آخرین عکس جاسم در تهران/ کرار رفت!

به بهانه آخرین عکس جاسم در تهران/ کرار رفت!

آی اسپورت- همه پیچ‌های داستانی ماجرای کرار- استقلال، دیگر به آخر خط رسیده‌اند. به تصمیم آبی‌ها برای جدایی مردِ بداخلاق خط هافبک. هافبکی سنگین وزن تر از آن‌که توازن را در خط میانی استقلال برقرار کند. کرارِ لیگ پانزدهم، هرگز بازیکن موثری برای تیم مظلومی نبود. او در زمین فوتبال چیزی نشان نمی‌داد، به وعده های فنی‌اش عمل نمی کرد و روی بازی تیم تاثیر نمی‌گذاشت و توقع خوش قولی از مدیران باشگاه داشت. کرار، همان بازیکن عجیبی که کنار زمین و برای حمله به داور، نشان می داد چقدر خوب به فارسی مسلط شده و توی استودیوی نود، از یک کلمه فارسی حرف زدن طفره می رفت. همان بازیکنی که به تشخیص خودش مرخصی اش را تمدید می کرد و در عراق می ماند تا عکس های شکارش را منتشر کند و روی آنتن تلویزیون عراق درباره پیشنهادهای ایرانی دروغ بسازد، حالا دیگر رفته است. رفته است تا تهران، نفس بکشد. آخرین برگ از شاهکارهای جاسم، فخر فروختن قهرمانی هشت سال قبل آسیا با لباس عراق، به هواداران استقلال بود. او از هشت سال قبل و قهرمانیِ اتفاقی عراق به بعد، هرگز به هیچ افتخار مهمی نرسیده و حتی در تیم ملی عراق جایی نداشته است. او اما در عین حال، طوری از بالا به فوتبال ایران نگاه می کند که انگار از بارسلونا به استقلال منتقل شده است. جاسم کرار بر خلاف مصاحبه هایش، ایران را دوست دارد. تصویر پای پله های هواپیما نیز این را نشان می دهد. او در هیچ نقطه ای از دنیا، نمی توانست به این اندازه پول دربیاورد، بی نظمی به خرج بدهد و مورد حمایت قرار بگیرد. او در این سال ها، در تهران و تبریز، هافبک نازپرورده فوتبال ایران بوده است. همان فوتبالی که در مصاحبه‌های آتشین او، مسخره خطاب می شود. 
متاسفانه حق با کرار بود و فوتبال ایران مسخره. این مسخرگی اما امروز تمام شد. پای پله‌های همین هواپیمای مفید. که او را از ایران می‌برد. با بلیطی یک طرفه که کاش راه بازگشت را بر او ببندد تا صبحِ فردا، یک روزنانه پیدا بشود و با رنگ سیاه و فونتِ درشت بنویسد:«کرار رفت».


کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2015-11-29 17:53:20
نظر دهید

۸ نظر
حسین
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
بری دیگه برنگردی. هر موقع میومد تو بازی من حرص میخوردم. حتی نمیخواستم بازیو ببینم وقتی تو بازی بود
امیرعلی
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۱
فوتبال ایران نفس راحت کشید
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
برو گورتو گم کن
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۷
ما هوادران استقلال همیشه منتظر برگشتت هستیم با امیرخان
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۷
شر و ور نگین, فوتبال ایران واقعا مسخره س , چرا؟ چون داوری که به نفع لنگ اشتباه کنه محروم نمیشه, نمونش همین خورشیدی بازی لنگ و اس اس اهواز, فغانی به اشتباه کرارو اخراج کرد اما محروم نشد عوضش کرار محروم شد و استقلال رو از قهرمانی دور کرد
....
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۴:۰۴
کرار هم من جمله بازیکنانی بود که بعد از جدایی از تراختور نابود شد
D-ROSE
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۹
کرار مسخره بود درست مثل تمامی تیمهایی که در آن بازی کرد ..
D-ROSE
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۹
کرار مسخره بود درست مثل تمامی تیمهایی که در آن بازی کرد ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر