فهرست
تصمیم دایی درباره حقیقی و صادقیان چه خواهد بود؟
تصمیم دایی درباره حقیقی و صادقیان چه خواهد بود؟

تصمیم دایی درباره حقیقی و صادقیان چه خواهد بود؟

آی‌اسپورت‌ ـ رضا حقیقی و پیام صادقیان دو ستاره این فصل پرسپولیس هستند که درگیری امروزشان برای همه تیمی ها تعجب برانگیز بود. حداقل به این دلیل که این دو خارج از زمین رابطه خوبی دارند تا آنجایی که گفته می‌‌ شد شب گذشته صادقیان و حقیقی چهارشنبه سوری را با هم سر کردند. اما اتفاقی که امروز بین صادقیان و حقیقی افتاد غیرقابل باور بود.  این دو بر سر یک توپ با هم بگو و مگو کردند و جمله تند صادقیان ناگهان حقیقی را از کوره به در برد تا این بازیکن مشهدی به سمت پیام برود و با او گل آویز شود. نکته عجیب این بود که پیام صادقیان در این درگیری پیراهن خود را پاره کرد، کاری که قبلا مرتضی کرمانی مقدم در داربی استقلال و پرسپولیس در سال 1372 انجام داده بود.
اما واکنش علی دایی به این ماجرا دور از ذهن بود در حالی که پیشکسوت های پرسپولیس که البته اساسا همواره در جایگاه مخالفت نشسته اند عقیده دارند هر دو بازیکن باید از پرسپولیس اخراج بشوند، دایی با اطلاع از شرایط تیم و جدول و نیازش به این دو بازیکن واکنشی کاملا خونسرد به ماجرا داشت و به خبرنگاران گفت که بعد از عید درباره این دو بازیکن تصمیم می‌ گیرد.
سوال مهم این است که آیا دایی منافع تیمش و علاقه تماشاگران را قربانی این اتفاق غیرمنتظره می‌‌ کند یا نه؟ شما هم می‌‌ توانید در این زمینه نظر خود را بنویسید.
     
آی اسپورت
2014-03-20 01:10:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر