فهرست
موافقان و مخالفان کی‌روش در لیگ برتر: جوان‌های حامی، پیرمردهای ناراضی
موافقان و مخالفان کی‌روش در لیگ برتر: جوان‌های حامی، پیرمردهای ناراضی

موافقان و مخالفان کی‌روش در لیگ برتر: جوان‌های حامی، پیرمردهای ناراضی

آی اسپورت - حمایت ویسی و دایی از کی‌روش در 24 ساعت گذشته، نشان داد سرمربی تیم ملی زیاد هم بین مربیان ایرانی بی‌طرفدار نیست. حامیان کی‌روش در لیگ برتر، مربیان جوان یا خارجی هستند و مربیان مسن‌تر دل زیاد خوشی از سرمربی تیم ملی ندارند.
مدیرعامل، سرمربی، سرپرست و بسیاری از عوامل استقلال به عنوان یکی از دو تیم بزرگ پایتخت مخالف شدید کارلوس کی‌روش هستند. قبل از مظلومی، قلعه‌نویی هم رابطه خوبی با کی‌روش نداشت. بر خلاف آن‌ها تیم سرخپوش پایتخت رابطه خوبی با کی‌روش دارند و برانکو که خودش قبلا سرمربی خارجی تیم ملی بوده، حال و هوای این روزهای او را درک می‌کند.
عبدالله ویسی و یحیی گل‌محمدی، مربی تیم‌های دوم و سوم لیگ برتر هم طرفدار پر و پا قرص کی‌روش هستند. علی دایی که امروز با شکست سیاه جامگان موقتا به رده سوم جدول رسید هم بجز مقاطع کوتاهی، همیشه از سرمربی پرتغالی تیم ملی حمایت کرده است.
مجید جلالی، سرمربی سایپا رئیس کانون مربیان و رهبر مخالفان کی‌روش و دیگر مربیان خارجی در لیگ برتر است. جلالی که قبل از کی‌روش مخالف برانکو هم بود، بارها از کی‌روش انتقاد کرده و دل خوشی از مربیان خارجی و سبک کاری‌شان ندارد. فراز کمالوند هم مثل جلالی جزو مخالفان جدی کی‌روش محسوب می‌شود. قلعه‌نویی و فرکی، دو نفر از بزرگترین مخالفان کی‌روش به تازگی اخراج شده‌اند و موقتا بیکار هستند.

لیست مربیان لیگ برتر بر اساس رابطه با کادرفنی تیم ملی:

موافق ایرانی (5): یحیی گل‌محمدی، علی دایی، علیرضا منصوریان، عبدالله ویسی، مهدی تارتار
مخالف ایرانی (4): پرویز مظلومی، مجید جلالی، فراز کمالوند، رضا مهاجری
بی‌طرف ایرانی (3): حمید استیلی، فرهاد کاظمی، علی حنطه
موافق خارجی (4): برانکو ایوانکوویچ، دراگان اسکوچیچ، ایگور استیماچ، تونی اولیویراکد خبر: ‌9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-29 19:42:16
نظر دهید

۳ نظر
امین
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۳
آمار جالبی بود . میتونیم درست یا غلط بودن کار یه نفر رو از طرفدارا و مخالفینش بفهمیم. فوتبال ما تا آخر عمر به کیروش مدیون خواهد بود.
-
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۱
آغا اصا فقط کیروش خوبه بقیه بدن فقط کیروش خوبه اصلا هم دلال نیست فوتبالمون و مربیامون رو هم تحقیر نمکنه
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۴:۱۲
با توجه به تیتر شاید بشه گفت منطق و تفکر حرفه ای کم کم داره جای تعصب و تفکر سنتی رو میگیره.خوشبختانه جوانتر ها فکر بازتر و به روز تری دارن.خیلی کلی گفتم ولی بی ربط نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر