فهرست
شمسایی پس از عنوان برترین فوتسالیست آسیا: خوشحال نیستم
شمسایی پس از عنوان برترین فوتسالیست آسیا: خوشحال نیستم

شمسایی پس از عنوان برترین فوتسالیست آسیا: خوشحال نیستم

آی اسپورت- وحید شمسایی  در خصوص انتخابش به عنوان بهترین بازیکن فوتسال آسیا در سال 2015 و همچنین انتخاب تیم فوتسال تأسیسات دریایی به عنوان برترین تیم باشگاهی این قاره گفت: انتخاب من به عنوان برترین بازیکن فوتسال آسیا در سال 2015 لطف خدا بود، اما از این انتخاب خوشحال نیستم، چون حق تک تک بازیکنان تأسیسات دریایی بود. من انتخاب تیم تأسیسات دریایی را به عنوان برترین تیم باشگاهی آسیا به تک تک شاگردانم در این تیم و مسئولان باشگاه به ویژه منوچهری مدیرعامل آن تبریک می‌گویم.
او در پاسخ به این پرسش که «در شش باری که به عنوان برترین بازیکن سال آسیا انتخاب شدید، موفقیت در کدام دوره بیشتر برای شما خوشحال‌کننده بود؟»، اضافه کرد: من در این دوره به اندازه اولین باری که انتخاب شدم یا اینکه در سال 2007 یا حتی 2008 انتخاب شدم، خوشحال نشدم. در این دوره شاگردانم در تیم تأسیسات برای قهرمانی تیم در آسیا زحمات زیادی کشیدند و دوست داشتم آنها برترین شوند.
برترین بازیکن فوتسال آسیا در پاسخ به این پرسش که «آیا برای انتخاب مجدد در سال 2016 هم انگیزه دارید؟»، اضافه کرد: در حال حاضر مصدوم هستم، اما اگر مصدومیتم برطرف شود برای آنکه در سال 2016 برترین بازیکن آسیا شوم هم می‌جنگم و انگیزه دارم.
     
آی اسپورت
2015-11-29 20:22:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر