فهرست
ادعای مورینیو رد شد: بازی با تاتنهام، بدترین بازی چلسی!
ادعای مورینیو رد شد: بازی با تاتنهام، بدترین بازی چلسی!

ادعای مورینیو رد شد: بازی با تاتنهام، بدترین بازی چلسی!

آی اسپورت- آمار اوپتا نشان می دهد چلسی در بازی با تاتنهام تیمی بدون انگیزه، دفاعی و خسته کننده بوده است و مورینیو این بازی را بهترین بازی چلسی در فصل جاری نامیده است. اگر این بهترین بازی چلسی در این فصل است، امیدواریم که هرگز بدترین بازی این تیم را نبینیم. آمار اوپتا درباره این بازی را در زیر بخوانید:
بدون خلاقیت – آبی ها در بازی با تاتنهام تنها یک شوت داخل چهارچوب داشتند. بدترین آمار این تیم بعد از ماه ایپریل.
کند و تنبل – چلسی در نیمه اول حتی یک شوت هم به سمت دروازه نزد. این برای دومین بار در این فصل است که چلسی چنین آماری از خود به جای می گذارد و بازی اول که این اتفاق در آن افتاده مقابل من سیتی بوده است.
شماره 9 اشتباه – چلسی باید تا دقیقه 68 صبر می کرد تا اولین شوت به سمت دروازه اش را ببنید. فقط در بازی با من سیتی آن ها 70 دقیقه صبر کردند تا یک شوت به سمت دروازه بزنند.
پاسکاری های بد – دقت پاس 69.7 % بدترین آمار پاس های سالم این تیم از ایپریل 2014 به بعد است.
پاسکاری های بد – در بازی با تاتنهام چلسی تنها 364 پاس داد که 110 تای آن ها به مقصد نرسید.
بدترین پاس های رو به جلو از نظر دقت: بگوویچ 36% - زوما 52 % - ایوانوویچ 66 % - هازارد 67% - ماتیچ 70%
بیشترین میزبان از دست دادن مالکیت توپ: هازارد 27 بار – ویلیان 24 بار – ایوانوویچ 21 بار – فابرگاس 9 بار – بگوویچ 16 بار.
خنثی – چلسی هنوز در رقابت های این فصل موفق نشده دو بازی پشت سر هم ببرد و بازی با تاتنهام پنجمین بازی پشت سر هم آن ها در لیگ برتر بود که نبردند.
ناکامی – چلسی از 10 بازی اخیر در تاتنهام تنها یک بار برنده بوده است. آمار این تیم یک برد، 5 مساوی و 4 باخت بوده است. کد خبر 9404
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-29 20:28:17
نظر دهید

۲ نظر
Danial
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۰
چطور چلسی اینقدر بد و کسل کننده بازی کرده که بهترین بازیکن مسابقه دفاع وسط تاتنهام انتخاب شده؟؟؟؟؟؟
چلسی فن
يكشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۳۷
حال شما خوبه؟نیمه اول شوت های هازارد و پدرو رو ندیدین؟این آمارا چیه؟؟!! هفته پیش چلسی نورویچ رو برد که!5تا بازی بدون پیروزی؟ضمن اینکه من سیتی و لیورپول رو بهتره بازیشون تو این ورزشگاه ببینید تا به عملکرد چلسی پی ببرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر