فهرست
کدام تیم ایرانی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود می‌‌ کند؟
کدام تیم ایرانی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود می‌‌ کند؟

کدام تیم ایرانی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود می‌‌ کند؟

آی‌اسپورت‌ ـ نتایج نه چندان خوب 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در هفته سوم استارت نسبتا مناسب تیم های ایرانی در این رقابت ها را با کمی تردید مواجه کرده است.
در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا تیم های ایرانی از 12 امتیاز ممکن تنها 2 امتیاز کسب کردند. استقلال دیروز در خانه با الجزیره امارات مساوی کرد و تراکتور با 3 گل مغلوب العین امارات شد. فولاد هم که می‌‌ توانست با یک گل از پس بنیادکار بربیاید در لحظات پایانی مسابقه مغلوب ضربه سر بازیکن بنیادکار شد تا با یک امتیاز تاشکند را ترک کند.
این در حالی بود که فولاد مثل دفعات قبلی نمایش خوب و مسلطی مقابل حریف داشت و شایسته پیروزی در این مسابقه بود، علی الحال با انجام دور رفت از لیگ قهرمانان آسیا 3 تیم ایرانی در چنین وضعیت هایی هستند:
در گروه یک: استقلال با 2 امتیاز قعرنشین گروه است؛ در این گروه الجزیره با 7، الشباب 6 و الریان با 3 امتیاز بالای دست استقلال اند.
در گروه ب: فولاد با 5 امتیاز در سه بازی صدرنشین است و الجیش، بنیادکار و الفتح شاگردان فرکی را تعقیب می‌‌ کنند.
در گروه سی: العین 6امتیازی است، لخویا و تراکتورسازی 4 امتیاز دارند و الاتحاد با 3 امتیاز در ته جدول قرار دارد. تراکتور از امتیاز دو بازی خانگی در دور برگشت برخوردار است.
در گروه دی هم که بازی ها به صورت فشرده برگزار می‌‌ شود، السد و الاهلی 5 امتیاز دارد و از سوی سپاهان 3 امتیازی و الهلال 2 امتیازی تعقیب می‌‌ شوند.
به نظر شما با توجه به کیفیت بازی و شرایط کلی کدامیک از تیم های ایرانی به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود خواهند کرد. نظرات خود را برای ما کامنت کنید.
     
آی اسپورت
2014-03-20 01:12:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر