فهرست

اولاریو: فوتبال است و گاهی نتایج منصفانه نیست/ وقت کشی تیمم را توجیه نمی کنم

آی اسپورت- کاسمین اولاریو در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی برای ما بود، از قبل می دانستیم مقابل سپاهان کار دشواری داریم. 
سپاهان در این بازی خوب بود و شانس های زیادی داشت و فکر می کنم مهاجمان این تیم دقت کافی را نداشتند اما نسبت به فیلم هایی که از بازی های قبل این تیم دیده بودم بهتر ظاهر شدند. 

پیروزی در دقایق آخر: ما سعی کردیم آنها را مهار و از فرصت ها استفاده کنیم که خوشبختانه آخر بازی با شانسی که داشتیم موفق شدیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم. 
بازیکنان من خسته بودند چون ما سه روز پیش هم در جام حذفی بازی کرده بودیم. با این حال به بازیکنانم تبریک می گویم و امیدوارم با استفاده از این سه امتیاز به دور بعد برویم. 

نتیجه عادلانه بود؟! : به هر حال فوتبال است و گاهی اوقات منصفانه نیست. 

وقت کشی بیش از حد تیم تان و آیا این توصیه شما بود!؟ : من این مساله را توجیه نمی کنم، حتی وقتی دروازه بان ما جریان بازی را متوقف می کرد من فریاد می زدم که بازی را زود شروع کند اما یادتان باشد ما مقابل تیمی قوی بازی می کردیم و صدمه خستگی و گرفتنی عضله طبیعی است. 

داوری: الان حضور ذهن ندارم، چون صحنه ها یادم نیست اما مقابل تیم بزرگ و قوی بودیم و از تیم اصلی خود هم چند نفر را در اختیار نداشتیم و اینکه پیروز شدیم باعث رضایت من است. 

     
آی اسپورت
2014-03-20 01:41:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر