فهرست
نوریچ 1 – آرسنال 1 ؛ تساوی پرتلفات توپچی ها
نوریچ 1 – آرسنال 1 ؛ تساوی پرتلفات توپچی ها

نوریچ 1 – آرسنال 1 ؛ تساوی پرتلفات توپچی ها

آی اسپورت – آرسنال در یک بازی ناامید کننده (از نظر نتیجه) مقابل نوریچ به تساوی 1-1 رسید و البته خبر بدتر برای هواداران این تیم این بود که لوران کاسیلنی مدافع فرانسوی و الکسیس سانچس گلزن شیلیایی این تیم، هر دو به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شدند.
آرسنال بازی را خوب شروع کرد و با حضور آرون رمزی بعد از مدتها در ترکیب اصلی، تیمی سرحال نشان می داد و حتی با یک حرکت خوب تیمی که منجربه گلزنی مسعود اوزیل شد، از میزبان خود پیش افتادند. توپچی ها به حملات خود ادامه دادند اما آنها در گلزنی ناکام بودند و البته رادی دروازه بان حریف هم مهارهای بسیار خوبی داشت. شاگردان ونگر تاوان از دست دادن موقعیتهای خود را داد و دروازه این تیم توسط لوئیس گرابن و روی اشتباه گابریل که به جای کاسیلنی مصدوم به زمین آمده بود، باز شد.
در نیمه دوم هم آرسنال با مصدومیت سانچس رو به رو شد و شاید اگر در این نیمه درخشش پتر چک نبود، دروازه آسنال بیش از یک در این دیدار باز می شد. توپچی ها در خلق موقعیت گلزنی به شدت مشکل داشتند و در عوض نوریچ عطش گلزنی داشت و به نظر می رسد تیم میزبان بابت از دست دادن دو امتیاز این بازی به مراتب ناراحت تر از ونگر و شاگردانش باشد.
     
آی اسپورت
2015-11-30 01:41:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر