فهرست
کرانچار: هنوز شانس صعود داریم/ این یک باخت تلخ بود
کرانچار: هنوز شانس صعود داریم/ این یک باخت تلخ بود

کرانچار: هنوز شانس صعود داریم/ این یک باخت تلخ بود

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر الاهلی امارات که با شکست سپاهان همراه شد حاضر شد و درباره این دیدار گفت: این دیدار یک بازی بود با موقعیت های بسیار گل، ما ابتکار عمل را هم در دست گرفتیم، اما یک باخت ناخوشایند به دست آمد که بسیار هم تلخ است اما خوشبختانه نتیجه در بازی السد و الهلال به نفع ما رقم خورد و ما هنوز شانس داریم. از هواداران تشکر می کنم که همه تلاش خود را امروز برای ما انجام دادند. 

موقعیت سوزی ها بازیکنان : این یک مساله انفرادی است و بازیکن است که در آن لحظه تصمیم می گیرد، ما موقعیت هایی را در نیمه اول توسط شریفی، پاپی و حاج صفی داشتیم که به هدر رفتند. در نیمه دوم هم سرجیو با گلی که زد زندگی دوباره ای به ما داد اما او هم موقعیت هایی داشت که نتوانست از آنها استفاده کند. 

عدم حضور غلامی در لیست: غلامی در مسابقه با السد مصدوم بود اما در بازی بعد و امروز هم قرعه به نام فن دایک و سوکای درآمد و امروز هم من اولویت را به امیرحسین کریمی دادم تا او در لیست قرار بگیرد اما در کل تعداد مهاجمان ما زیاد است و غیبت غلامی مساله خاصی نبود. 

بازی کردن سوکای و دور شدن شریفی از دروازه : سبک بازی الاهلی ما را مجبور کرد این تاکتیک را اجرا کنیم، قصد داشتیم با استفاده از مثلت پاپی، شریفی و سوکای خط دفاعی الاهلی را باز کنیم، این سیستم در نیمه اول خوب جواب داد و ما بارها از سمت چپ و راست سانترهای زیادی را روی دروازه فرستادیم ولی مشکل اصلی این بود که گل نزدیم وگرنه نیازی نبود درمورد این مساله صحبت کنیم. 

     
آی اسپورت
2014-03-20 01:41:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر