فهرست
اتفاق تکراری برای رئال؛ هازارد مصدوم شد
اتفاق تکراری برای رئال؛ هازارد مصدوم شد

اتفاق تکراری برای رئال؛ هازارد مصدوم شد

آی اسپورت - روز گذشته بود که زین الدین زیدان در نشست خبری بازی با وایادولید از پیشرفت محسوس در وضعیت بدنی ادن هازارد خبر داد. ستاره بلژیکی که دو بازی نخست رئال در فصل جدید را به دلیل فرم بدنی نامناسبش از دست داده بود، به نظر می رسید که به بازی امشب خواهد رسید اما در عمل اینطور نشد.

هازارد حتی در فهرست 21 نفره رئال هم قرار داشت ولی دقایقی پیش تیم پزشکی رئال با انتشار بیانیه ای خبر از مصدومیت مجدد هازارد داد. مصدومیت او عضلانی و از ناحیه پای راست است و مدت زمان دقیقی برای بازگشت او به میادین اعلام نشده ولی گفته می شود سه تا چهار هفته قادر به همراهی رئال نخواهد بود.

هازارد فصل گذشته به دلیل سه مصدومیت سنگین، مدت ها به دور از میادین بود و در تمرینات پیش فصل امسال نیز با فرم بدنی نامناسبی حاضر شد.

در حالی که کادر فنی رئال انتظار داشت او به تمرینات سخت تن بدهد، با دعوت شدن به تیم ملی بلژیک، راهی کشورش شد و 10 روز را به این ترتیب از دست داد. مصدومیت جدید قطعا خبر بدی برای خود او و کادر فنی رئال است. انتظارات از گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ رئال بالاست و او هنوز نتوانسته شایستگی هایش را در این تیم نشان دهد.

     
آی اسپورت
2020-09-30 16:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر