فهرست
حقیقی: دلم برای خودم تنگ شده/ برمی‌گردم پرسپولیس
حقیقی: دلم برای خودم تنگ شده/ برمی‌گردم پرسپولیس

حقیقی: دلم برای خودم تنگ شده/ برمی‌گردم پرسپولیس

آی اسپورت- رضا حقیقی بعد از بازی‌های درخشانی که در پرسپولیس انجام داد از سوی کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و حتی دقایقی هم در جام جهانی بازی کرد. هافبک سابق سرخپوشان، این فصل به صبای قم پیوست اما بعد از گذشت چند هفته از صبا جدا شد بدون اینکه تیم جدیدی انتخاب کند. رضا حقیقی که این روزها کمتر خبری از او می‌شنویم در خصوص شرایط این روزهای خود به گفت‌وگو پرداخت. این گفتگو را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.
 

چند وقت است که از تو هیچ خبری نیست.
من در حال حاضر به همراه خانواده‌ام در مشهد هستم و به طور اختصاصی به تمرین مشغولم و برای این کار یک مربی بدنساز حرفه‌ای گرفته‌ام تا بتوانم آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم تا در شروع نیم‌فصل به یک تیم خوب بپیوندم.
 

از چه تیم‌هایی پیشنهاد داری؟
کار مذاکره‌ام با یک تیم چینی به پایان رسیده و فکر می‌کنم که تکلیف نهایی من با این تیم چینی صددرصد شده. البته از چند تیم در ایران هم پیشنهاد دارم که در نهایت قبل از شروع نیم‌فصل تیم جدید خودم را انتخاب خواهم کرد.
 

چه شد که آن‌قدر غیرمنتظره از صبا جدا شدی؟
من واقعا از ته قلبم علی دایی را دوست دارم و به او احترام می‌گذارم. خدا شاهد است که هیچ مشکل یا اختلافی با علی دایی نداشتم و ندارم اما این پیشنهاد چین باعث شد تا از صبا جدا شوم، در غیر این صورت مطمئن باشید از صبا جدا نمی‌شدم.
 

دلت برای پرسپولیس تنگ نشده؟
واقعا می‌خواهم همین‌جا یک اعترافی بکنم؛ جدا شدن از پرسپولیس بزرگ‌ترین اشتباه زندگی من بود و از اینکه از این تیم جدا شدم واقعا ناراحتم. من خاطرات بسیار خوبی در پرسپولیس داشتم و ای کاش این تصمیم را نمی‌گرفتم اما مطمئن باشید دوباره به تیم محبوبم برمی‌گردم.


در برنامه90 فردوسی‌پور گفت که حقیقی از فوتبال ایران محو شده است.
من هم این برنامه رادیدم و باید اعتراف کنم بعد از دیدن برنامه90 دلم برای خودم تنگ شد اما مطمئن باشید رضا حقیقی در نیم‌فصل با قدرت دوباره بازخواهدگشت.


کریم باقری به عنوان بهترین هافبک دفاعی بعد از انقلاب انتخاب شد، در این‌باره چه نظری داری؟
من باید بگویم همیشه بازی حمید استیلی را دوست داشتم اما واقعا فکر می‌کنم کریم باقری به چیزی که لیاقتش را داشت رسید و این مقام فقط لیاقت کریم باقری بود.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-30 11:58:39
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰
خخخخخخخخ خودتی
علی
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۵۴
پول خرابش کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر