فهرست
آمبروسینی: احمقانه است که فکر کنیم شانس مان بیشتر از یوونتوس است
آمبروسینی: احمقانه است که فکر کنیم شانس مان بیشتر از یوونتوس است

آمبروسینی: احمقانه است که فکر کنیم شانس مان بیشتر از یوونتوس است

آی اسپورت- ماسیمو آمبروسینی می گوید احمقانه است که بگوییم فیورنتینا در برابر یووه شانس بیشتری برای قهرمانی در رقابت های لیگ اروپا دارد.

پس از تساوی 1-1 در دور رفت رقابت های لیگ اروپا در تورین تک گل دقایق پایانی ماریو گومز نتیجه ی درخشانی را برای "ویولا" رقم زد و حالا یک تساوی بدون گل در آرتمیو فرانکی می تواند فیورنتینا را راهی دور بعد کند.

فیورنتینا در ابتدای فصل نیز توانست در حالی که 0-2 از یووه عقب بود در نیمه ی دوم با زدن 4 گل بازی را به سود خود تمام کند. آمبروسینی در مورد بخت تیمش برای شکست دادن یووه می گوید:«در چنین سطحی، امکان اتفاق افتادن هر چیزی در بازی وجود دارد.» این هافبک در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه ادامه داد:«با تساوی 1-1 تقریبا همه چیز قابل قابل تغییر است. احمقانه است فکر کنیم شانس بیشتری نسبت به آن ها داریم.»

«از نظر ساختاری تفاوت زیادی بین ما و آن ها وجود دارد. مسابقه دادن در بالاترین سطح و رسیدن به عناوین چیزی است که هر باشگاهی به دنبال است.»

«به هر حال یوونتوس یکی از بهترین تیم های اروپاست.»

اگر فیورنتینا بخواهد دوباره در برابر یوونتوس نتیجه بگیرد باید به ساق های ماریو گومز چشم بدوزد. عده ای معتقدند پس از مصدومیتی که گریبانگیر ماریو گومز شد، او نتوانسته به بهترین روزهایش در بایرن برگردد اما آمبروسینی اعتقاد دارد بهترین روزهای ماریو گومز هنوز فرانرسیده اند.

«ماریو هنوز نیاز دارد در بازی های بیشتری به میدان برود.» این بازیکن 36 ساله ادامه داد:«من در تمرینات پیش فصل او را در بهترین روزهایش دیدم و او به زمان بیشتری نیاز دارد.»

آمبروسینی دوست دارد اقامتش را در شهر فلورانس ایتالیا طولانی تر کند:«باشگاه اهداف من را می داند. من کاملا از تصمیمی که برای پیوستن به فیورنتینا گرفتم راضی هستم.»

     
آی اسپورت
2014-03-20 02:55:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر