فهرست
هجوم قرمزها به اینستاگرام طارمی: در حد پرسپولیس نیستی!
هجوم قرمزها به اینستاگرام طارمی: در حد پرسپولیس نیستی!

هجوم قرمزها به اینستاگرام طارمی: در حد پرسپولیس نیستی!

آی اسپورت- نمایش فوق العاده ضعیف مهدی طارمی در نبرد با نفت تهران، موجب شد در پایان مسابقه هوادارانی که در ورزشگاه تختی حضور داشتند، به شدت علیه مهاجم گلنزن پرسپولیس شعار بدهند. طارمی برای دومین بار در لیگ پانزدهم، یک ضربه پنالتی را از دست داد و با این اشتباه، موجب از دست رفتن پیروزی تیمش شد. بعد از ورزشگاه تختی، هواداران پرسپولیس این بار به اینستاگرام طارمی هجوم برده اند و در این فضا، مشغول اعتراض به بازیکنی هستند که از زمان قرار گرفتن در کورس آقای گلی، هیچ پاسی به هم تیمی ها نمی دهد و علیرغم ضعف در نواختن پنالتی ها، اصرار دارد فقط خودش این ضربات را در پرسپولیس بزند. ساده ترین کامنت های اعتراضی به عملکرد طارمی، به او توصیه می کنند که دیگر برای پرسپولیس پنالتی نزند. گروهی از هواداران قرمزها در اینستاگرام معتقدند این بازیکن در حد بازی کردن برای پرسپولیس نیست و عده ای، غرور او را در افت این هفته هایش موثر می دانند. جدا از همه کامنت های توهین آمیز برای مرد شماره 9 پرسپولیس، هواداران به این نکته اشاره دارند که طارمی خودش را گم کرده و این هفته ها، شبیه باردارها در زمین فوتبال می دود! واضح به نظر می رسد که مهدی طارمی، کار سختی برای نرم کردن دوباره هواداران پرسپولیس پیش رو دارد. آن ها بیشتر از بی دقتی های مداوم این بازیکن، از تغییرات رفتاری او ناراحت به نظر می رسند. مهره ای که قرار بود فرق داشته باشد اما... .


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-11-30 18:58:04
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
برو همون کشورهای عربی برات بهتره تیمو دادی به فنا
محسن
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
اینا هوادارای پرسپولیس نیستن استقلالین
پرسپولیس با غیرت
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
اینا یه مشت استقلالی هستن که به مهدی اعتراض میکنن.طارمی هنوزم بهترین مهاجم لیگ هستش و بدشانسی و البته بی دقتی مانع گلزنی اون میشه.مهم نیست خیلی زود درست میشه
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۵
کاش باشگاه اینو نیم فصل بده بره و بهجاش یک گلزن خوب بیاره! وگرنه همین طارمی یک تنه نمیذاره امسال سهمیه هم بگیریم چه برسه به جام!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر