فهرست
منچستر یونایتد 3 - 0 المپیاکو / درخشش فن پرسی در شب بازگشت گیگز
منچستر یونایتد 3 - 0 المپیاکو / درخشش فن پرسی در شب بازگشت گیگز

منچستر یونایتد 3 - 0 المپیاکو / درخشش فن پرسی در شب بازگشت گیگز

آی اسپورت- منچستر یونایتد توانست در شبی که فن پرسی عالی کار کرد با 3 گل از سد حریف یونانی بگذرد و در جمع هشت تیم برتر اروپا قرار گیرد.

آی اسپورت- امشب شبی بود که مویس رگه هایی از یک مربی بزرگ را نشان داد. او تیم را با قدرت تهاجمی خوبی به میدان فرستاده بود. از اتفاقات مهم این ترکیب بازگشت دوباره ی گیگز کاپیتان محبوب قرمزها بود. او در این بازی با پاس های بلندش به خوبی تیم حریف را خسته کرد و در سن 40 سالگی نشان داد مویس هنوز هم می تواند به او اعتماد کند. همکاری رونی و فن پرسی در این مسابقه خیلی خوب بود و رونی بارها با تیزهوشی اش فن پرسی را در موقعیت گل قرارداد. بهترین بازیکن امشب بدون شک رابین فن پرسی بود. او با سه گلی که برای منچستر به ثمر رساند نشان داد هنوز هم جزو بهترین مهاجمان دنیاست. ترکیب دو تیم را ملاحظه می کنید.


بازی در شرایطیآغاز شد که منچستری ها سعی داشتند خیلی زود به گل برسند. در این دقایق المپیاکو یی ها سعی داشتند با خطاهای پی در پی مانع حملات زهر دار قرمزها شوند. نتیجه ی این خطاها ضربه ی پنالتی بود که فن پرسی به خوبی به گل تبدیل کرد. پس از این گل شاگردان مویس با اعتماد به نفس بیشتری به بازی ادامه دادند و در حالی که بازیکنان المپیاکو منتظر سوت پایان این نیمه بودند روی تیز هوشی رونی و فرصت طلبی فن پرسی بازی 0-2 به نفع منچستر شد.

پس از شروع نیمه ی دوم منچستری ها بلافاصله در دقیقه 51 به گل رسیدند و نشان دادند هنوز هم می توانند مثل دوران سر الکس قدرت خود را بر تیم های دیگر دیکته کنند. پس از این گل آن ها با بازی باز و پاس های بلند سعی در خسته کردن حریف داشتند و به این مهم دست یافتند. مردان میچل نیز نتوانستند از موقعیت های اندک ولی خوبشان استفاده کنند و در نهایت بازی با همین نتیجه پایان یافت.

آمار بازی:

 

تایم لاین:

     
آی اسپورت
2014-03-20 13:36:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر