فهرست
مظلومی: بازی با نفت خسته‌مان کرد
مظلومی: بازی با نفت خسته‌مان کرد

مظلومی: بازی با نفت خسته‌مان کرد

آی اسپورت- سرمربی استقلال بعد از کسب تساوی برابر سایپا که منجر به صدرنشینی مجدد آنها شد به تشریح شرایط این بازی پرداخت.
پرویز مظلومی درباره دلیل تساوی در این بازی در حالی که از حریف عقب افتاده بودند گفت: بعد از 120 دقیقه بازی برابر نفت که طاقت فرسا بود در چند دقیقه پایانی بازی امروز عقب نشینی کردند که البته خواسته ما نبود. به هرحال از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و خوب بازی کردند. به سایپایی ها هم تبریک می گویم. ما باید در خط حمله حفظ توپ بیشتری می کردیم اما متاسفانه این مساله انجام نشد.
سرمربی استقلال درباره رضایتش از جوانان تیمش گفت: اسماعیلی خیلی خوب بود و زمانی به ترکیب اضافه شد که ما وسط زمین را از دست داده بودیم و امید و روزبه با توجه به بازی 120 دقیقه برابر نفت خسته بودند.
وی ادامه داد: توقع داریم جوانان ما بهتر از این بازی کنند و بیشتر از دیگران تلاش کنند. ما برنامه مان این بود که از کناره ها استفاده کنیم.
مظلومی درباره جدایی کرار و جانشین او نیز گفت: ما در جایی که کرار از تیم جدا شده نیاز به جانشین داریم و مطمئنا باشگاه به دنبال بازیکنانی برای جانشین آن هستند.
سرمربی استقلال در پایان درباره عملکرد زوج میانی خط دفاعی اش گفت: سایپا بازیکنان خوبی در خط حمله دارد و بازیکنانم در خط دفاع عملکرد خوبی داشتند.

9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-30 21:16:50
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
استقلار سرورته...قهرمان دوتا جامه
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۵
استقلار سرورته...قهرمان دوتا جامه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر