فهرست
جدال دوقلوهای به هم چسبیده/ بهترین خط حمله استقلال را صدرنشین کرد
جدال دوقلوهای به هم چسبیده/ بهترین خط حمله استقلال را صدرنشین کرد

جدال دوقلوهای به هم چسبیده/ بهترین خط حمله استقلال را صدرنشین کرد

آی اسپورت- استقلال تهران با تساوی مقابل سایپا، دو امتیاز برتری‌اش نسبت به استقلال خوزستان را از دست داد اما با احتساب تفاضل گل هنوز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.
آبی‌های تهران که نتوانستند از سد سایپا عبور کنند با یک امتیاز حاصل از این بازی 26 امتیازی شدند و تفاضل گل تیم‌شان هم روی همان عدد 10+ باقی ماند. یعنی دقیقا همان امتیاز و همان تفاضل گل استقلال خوزستان. با این تفاوت که شاگردان مظلومی 8 گل بیشتر از بچه‌های ویسی زده‌اند و البته 8 گل هم بیشتر خورده‌اند.
برتری ویژه‌ای که تهرانی‌ها را در صدر جدول نگه داشته -لااقل برای همین یک هفته- برتری آنها در خط حمله است. استقلال تهران با 22 گل زده بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و استقلال خوزستان با 4 گل خورده بهترین خط دفاعی را. تهرانی‌ها با اتکا به گلزنی امتیاز می‌گیرند و خوزستانی‌ها با اتکا به بسته نگه داشتن دروازه‌شان. این جنگ و جدال در هفته‌های آتی هم ادامه خواهد داشت. البته با اضافه شدن ذوب‌آهن به جمع رقبا.
ذوب‌آهن بعد از دو شکست در دو هفته اول به مرور زمان اوج گرفت و حالا در یک‌قدمی صدرنشین‌هاست. شاید اختلاف سه‌امتیازی این تیم با استقلال‌ها طی همین دو هفته باقیمانده از نیم‌فصل اول قابل جبران باشد.

9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-30 21:34:55
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۸
ارزوی یه لنگی خخخخخ
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۹
دنیاو استقلال...ببینید اول و دوم حدول جفتش استقلاله...پرسپولیسیا برن بمیرن با این تیم بدرد نخورشون....اس اس سروره هر چی لنگیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر