فهرست
پست عجیب طارمی در اینستاگرام؛ هر جور راحتید!
پست عجیب طارمی در اینستاگرام؛ هر جور راحتید!

پست عجیب طارمی در اینستاگرام؛ هر جور راحتید!

آی اسپورت- مهدی طارمی به محض فراغت از بازی پرسپولیس-نفت تهران با انتشار یک پست در صفحه شخصی‌اش به اتفاقات این بازی واکنش نشان داد.
مهاجم شماره9 پرسپولیس که در این بازی موقعیت‌هایی از جمله یک ضربه پنالتی را از دست داده بود با قرار دادن این عکس روی صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:سلام... هر کی هر انتقادی داره بکنه و هر ناسزایی دوست داره بگه. من از این انتقادها و ناسزاها درس میگیرم و باعث پیشرفتم میشه...منم مثل هوادارای واقعی پرسپولیس ٦اتیشه هستم و هر کاری از دستم بر میاد انجام میدم واسه تیم محبوبم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️با وجود عصبانیت شدید هواداران، طارمی نیازی به عذرخواهی از هواداران احساس نکرده است. او بدون عذرخواهی بابت نمایش ضعیف امروزش فقط به هوادارانش پیغام داده است که: هر کس هر کاری دوست دارد بکند!!


9411
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-30 22:03:25
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۳
طارمی استقلالیه. فقط به پول فکر می کنه
سهیل
دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۹
متاسفانه برداشت نویسنده متن از پست طارمی اشتباه هست و مثل خیلی از رسانه های زرد دنبال تیتر های جنجالی.
درصورتی که پست طارمی بخاطر فحش ها و ناسزاهایی هستش که در پست های قبلی اش بعد بازی بهش شده،درحقیقت حتی یه جور منظور عذرخواهی میده این متن که من همه تلاشم رو کردم و میکنم و از فحش هاتون هم بخاطر اشتباهاتم ناراحت نمیشم!
دو کلمه حرف حساب
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۳
کاش باشگاه اینو نیم فصل بده بره و بهجاش یک گلزن خوب بیاره! وگرنه همین طارمی یک تنه نمیذاره امسال سهمیه هم بگیریم چه برسه به جام!!!!!!!!!!
Saeed
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۰
همین رتبه ای هم که الان پرسپولیس داره از گلهای طارمیه،نه اینکه این سالها برا قهرمانی میجنگیده امسال بخاطر پنالتیه امروز از قهرمانی عقب موند
سعید
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۳۸
وچقدر ما انسانهای قدر نشناس و فراموشکاری هستیم بعد خدایی نکرده بعدا که اتفاقی مثل نوروزی بیفته همه از خوبی هاش میگیم پس کی باید از اتفاقات درس بگیریم ...... وای بر احوال این مردم .......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر