فهرست

هفته هفدهم لیگ یک؛ تساوی مدعیان و شکست عجیب نفت آبادان

آی اسپورت- هفته هفدهم رقابت‌های لیگ یک عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد. در بازی‌های مهم امروز تیم صدرنشین فجرسپاسی در شیراز در مقابل فولاد یزد متوقف شد. پیکان تیم دوم جدول هم در همدان در مقابل پاس به تساوی رضایت داد تا شانس صدرنشینی را از دست بدهد.

در مهمترین بازی هفته که بین تیم‌های سوم و چهارم جدول یعنی مس و خونه به خونه در کرمان برگزار شد هم گلی رد و بدل نشد تا هفته تساوی مدعیان تکمیل شود.

آلومینیوم اراک تیم پنجم جدول هم در مقابل داماش گیلان به تساوی دست پیدا کرد. ماشین سازی تبریز هم در ادامه روند نزولی خود به گیتی‌پسند باخت تا شرایط برای قدیمی‌ترین تیم تبریز بحرانی‌تر شود.

نفت آبادان در دیداری عجیب سنگین‌ترین شکست هفته را در اردبیل متحمل شد و با نتیجه 4 بر 1 در مقابل شهرداری اردبیل شکست خورد تا مانوئل پرتغالی در آستانه اخراج قرار گیرد.

نساجی در یکی دیگر از بازی‌های پرگل هفته در قائمشهر گل‌گهر سیرجان را شکست داد تا وضعیت خود را سر وسامان دهد. در این دیدار ابتدا نساجی خیلی زود پیش افتاد اما دو گل از سیرجانی‌ها، نساجی  را تا آستانه شکست پیش برد. اما در دقیقه نود، آقای گل مسابقات حمید کاظمی توانستند سه امتیاز بازی را به حساب نساجی واریز کند.

مس رفسنجان در تهران توانست پارسه را شکست دهد تا دومین برد متوالی خود را به دست آورد. خیبرخرم‌آباد هم در یک بازی پرگل توانست ایرانجوان را  با نتیجه سه برصفر شکست دهد تا سه امتیاز با ارزش کسب کند. در آخرین بازی هفته هم نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم هرمزگان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

نتایج کامل هفته:
فجر سپاسی 1   1 فولاد یزد
پاس همدان 0    0 پیکان
مس کرمان 0    0 خونه به خونه
داماش گیلان 1   1 آلومینیوم اراک
نساجی   3    2 گل گهر سیرجان
ایرانجوان  0   3 خیبر خرم آباد
نفت م سلیمان  1   1 آلومینیوم هرمزگان
پارسه   1   2 مس رفسنجان
شهرداری اردبیل  4    1 نفت آبادان
گیتی پسند  2    1 ماشین سازی تبریز


کدخبر: 9412
     
آی اسپورت
2015-11-30 22:17:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر