فهرست
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو14
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو14

گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو14

آی اسپورت- گزارش زنده نود امشب را با ادای احترام به مقام شامخ اینترنت مخابرات آغاز می کنیم. تنها سرویس دهنده اینترنت دنیا که در عین باز نکردن هیچ صفحه ای، ترافیک اینترنت شما را مصرف می کند! 
-قبل از هر چیز، از همه الطاف بی‌پایان شما به بخش گزارش زنده و حتی نامه هایی که برای‌مان نمی‌نویسید و هدیه‌هایی که نمی‌فرستید و کامنت‌های مثبتی که نمی‌گذارید تشکر داریم. ما از دست جوانانی هستیم که هیچکس برای مان نامه نمی فرستند. اینطوری لااقل مغرور نمی شویم! -از آنجایی که این روزها همه درباره پدیده ای به نام نفوذ حرف می زنند. لازم به ذکر است که مهدی طارمی از مصادیق نفوذ است. نفوذ تیم های رقیب در پرسپولیس! 

-آنقدر که ایرانی‌ها خبر خداحافظی جواد خیابانی از گزارشگری را جشن گرفتند، روس ها بعد از سرنگون کردن تزار جشن نگرفته بودند! علیرغم میل باطنی یک ملت البته این خبر تکذیب شد. آقا جواد تاکید کردند تا صدا هست، به گزارش ادامه خواهند داد. 
-در راستای مطلب بالا، علیرضا علیفر از اتاق فرمان اشاره می کند تا زمانی که جان در بدن دارد، روبروی اشتباه همه مربیان دنیا در مورد دفاع خطی خواهد ایستاد. 
-رکورد حسین رضازاده در دسته فوق سنگین وزنه برداری بالاخره شکسته شد. حداقل خوبی این ماجرا شاید این باشد که شاید سعید علی حسینی های دیگری قربانی نشوند. 


نودِ امشب، با 9 دقیقه تاخیر روی آنتن می رود. اتفاقی به مراتب باورپذیرتر از هفته های آن تایم پخش شدن برنامه. 
-بهترین هافبک چپ بعد از انقلاب، سوال امشب برنامه نود است. فردوسی پور همانند دو دهه اخیر، از مردم می خواهد بر اساس رنگ ها رای ندهند. با توجه به میزان محبوبیت افسانه ای حمید درخشان در بین پرسپولیسی ها، ملت حتما روی عادل را زمین می اندازند! 
-بدترین خبر هفته، راه افتادن دوباره آیتم دوربین نود است. حالا ما چی بپوشیم در حضور قاشق/چنگال های نودی؟ 
-ابو فاسم پور تا 22 سالگی همه افتخارات ملی اش را به دست آورده و بعد از آن، فقط با رقبا مدارا کرده است. به هر حال او متولد آبادان است. 
-استیماچ در دومین بازی، اولین کلمه فارسی اش را یاد گرفته است. با این روند، او دیگر نیازی به راه معرفی شده توسط برانکو برای یادگیری فارسی نخواهد داشت! 
«گزارش استثنایی حیابانی». عادل با این عبارت جواب ستایش شدن از طرف همکارش را در هفته اخیر می دهد. 
نفت تهران- استقلال تهران 

-بعد از دو گل به خودی در دو مسابقه، اولین ماموریت منصوریان در نفت تهران، نشان دادن جهت دروازه به شاگردانش است! 
-همین چند دقیقه حضور مبعلی در ترکیب نفت کافی است تا بدانیم نفت با مبعلی، نفت خام برنت دریای شمال است و بدون او، پارافین! 
-اگر فوتبال 10 دقیقه کوتاه تر بود، مظلومی حالا روی نیمکت بارسلونا می نشست! -پیام صادقیان به نسبت فصل گذشته، پیشرفت خارق العاده ای کرده است. از چت زمین در تمرین تا چیپ زدن به بهترین گلر ایران. -درست در شرایطی که همه ایران مشغول ستایش از سیدمهدی رحمتی بودند، مظلومی در جلسه کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی نفت تاکید کرد:«پنالتی شانسه!». 
-محید صالخ به گفته خودش ید طولایی در ایمیل زدن به گواردیولا و توصیه فنی(!) کردن به او دارد، در تازه ترین ایمیل برای سرمربی بایرن درباره رفتار با گلر حریف به او توصیه‌هایی کرده است. 
-از همین حالا، مسابقه جذاب ناپولی واینتر آغاز شده است. جدال تیم استثنایی آقای ساری و تیم اقتصادیِ و دفاعی آقای مانچو. در لایوکامنتیتوری نود ما برای انجام همزمان 8 کار برنامه ریزی شده ایم. -ژانر آن فردی که نمی دانسته فنایی روی آنتن پرمخاطب ترین برنامه تلویزیون است و به او زنگ زده. شاید هم می دانسته که در این صورت، به خوبی از پس هدفش برآمده است. -رپرتاژ نود برای تپه داوودیه. چه کسی منسوخ شده است؟ 
-شاید باورتان نشود اما در تقویم نود نشان داده می شود که نکونام هم زمانی پنالتی خراب می کرده است. 
-علیرغم این میزان از علاقه به ارجاعات سینمایی، میثاقی هنوز نمی داند نام کارگردان مطرح بوسنیایی، امیر کوستوریتساست و کاستاریکا نام یک کشور است! -یک هوادار پرسپولیس امروز در تختی درگذشت و هنوز، نان گندم خوب است. و هنوز آب می ریزد پایین اسب ها می نوشند. و هنوز، پرسپولیس موقعیت خراب می کند. -درست مثل فروزان، حالا دیگر عین افشار هم با این اشتباه ها به پازل تاکتیکی فرهاد کاظمی نمی خورد. پازلی که در 6 مسابقه، هنوز به اولین پیروزی دایی فرهاد ختم نشده است. 
-بهزاد غلامپور به زودی وارد لیست مرگبارها در سال 2015 خواهد شد. اینکه علی دایی هنوز با مصدومیتی جدی مواجه نشده، مهم ترین معجزه فوتبال ایران است.
-مدیرعامل سیاه جامگان اطمینان دارد که تیمش در لیگ برتر می ماند اما در عین حال تاکید می کند که جدول اصلا مهم نیست. سیاه جامگان در لیگ خواهد ماند، حتی اگر در جدول آخر شود. 
استرالیا-ایران؛ 18 سال بعد 

-مستند تلویزیون استرالیا برای مسابقه تاریخی با ایران، برای چندمین بار در نود پخش می شود. این بار به شکلی کامل‌تر. -تلفیق منحصر به فرد مدل موی قارچی و سبیل. او افشین پیروانی بود. 
-از آنجا که مهم ترین مراسم قبل از بازی های ورزشگاه آزادی مداحی بوده است، عجیب نیست که در نود مراسم باشکوه استرالیایی برای مسابقه با ایران به تمسخر گرفته شود. 
-از شما چه پنهان همیشه دوست داشته ایم آدامس باشیم، جایی میانِ خنده های احمدرضا عابدزاده. 
-هجده سال بعد از تراژدی استرالیایی ها، تراژدی ایرانی شاید سختی هایی باشد که جوان تر ها در ایران حاضرند برای پناهنگندی در استرالیا اقدام کنند. 
-گزارشگر استرالیایی می پرسد: چرا وقتی ایران عقب است بهتر بازی می کند؟ برای خداداد ترجمه می کنند: چرا طول کشید تا به قهرمانی برسید! 

-نازکش‌داری ناز کن، نداری پات‌ رو دراز کن.  نود در مجالس سبزی پاک کنی به صورت لایو پخش می شود. 
-بازیکنان پدیده گرم‌کن ترکیه‌ای ها را می پوشند اما الزاما علاقه ای به زدن هواپیماهای روسی ندارند. -فردوسی پور یک «شگفتانه» برای مخاطبان امشب نود دارد. با این میزان استفاده از تولیدات فرهنگستان ادب، آیا در نود به مثلث متساوی الساقین می گویند: سه بر، دو بر، برابر؟ 
-اشکان دژاگه از نگاه مردم بهترین هافبک چپ تاریخ فوتبال ایران است. رونوشت به استاد علیپور. 

نفت تهران- پرسپولیس

-در طول هفته، پرسپولیسی ها به سختی تمرین می کنند تا بتوانند موقعیت های صد در صد گلزنی را از دست بدهند! اگر این حمله ها گل شوند، شاید حمله های قلبی کمتری برای هواداران رقم بخورد.

-کمندانی که هنوز با همبازی ها هماهنگ نشده بود، به اشتباه یک بار دروازه حریف را باز کرد. اتفاقی که موجب شد او در نیمه دوم خیلی زود تعویض شود.
بر اساس آمار و احتمالات، شانس سیو توپ بازیکنان حریف پرسپولیس توسط یک آجر، چند درصد از سوشا مکانی بیشتر است.-بازی در مقابل مهاجمان پرسپولیس، رویای هر دروازه بانی است. فرصت بزرگی که منصوریان به بیرانوند می دهد. شاید اگر این اتفاق در بازی جام حذفی با استقلال نیز رقم می خورد، نفت هنوز در این جام باقی مانده بود.

-  

-مهدی طارمی باید بخشی از صاف کننده‌های مویش را در شوت‌هایش نیز مورد استفاده قرار بدهد.  
-عواقب آقای گلی در لیگ برتر فقط با 7 گل، همین می شود که مهاجم شماره 9 پرسپولیس به هیچکدام از هم تیمی ها حق پنالتی زدن نمی دهد. 


گتوزو در نود 

-کمال گتوروز، همه گل‌های‌اش را قبل از انتقال به پرسپولیس زده و در این تیم، نهایتا اجازه دارد تا مرحله زدن توپ به تیر دروازه جلو برود. -محال است اسم پاس تهران بیاید و عادل از ته دل آه نکشد! -کمال به گفته خودش در کودکی، پیاده به زمین تمرین پرسپولیس می رفته. او حالا خودش یکی از پرسپولیسی هاست و مهمان اینستاگرام هوادارانی که با اسمارت فون ها به درفشی فر می روند. -کامیابی نیا باید تعارف را بگذارد کنار و کمی از خودش تعریف کند! -برای اولین بار در تاریخ یک نفر گفت: «جا داره» ولی جا نداشت. کمال در زمان پخش آیتم های نود نیز همچنان با مردم حرف می زد. -مهمان امشب نود، به گفته خودش در بخش کارگری پرسپولیس مشغول است. کارگر روزمرد با حقوق روزانه 2.5 میلیون تومان! -کمال تا این لحظه، فقط از یکی دو مربی شاغل در تاریخ فوتبال ایران تشکر نکرده است. -اگر حال کمال کامیابی نیا را بپرسید، بدون تردید از او خواهید شنید: دقیقا همینطوره! 
-یک نفر به مدیران فوتبال ایران توضیح بدهد بیانیه ها فقط برای دعوا نیستند و وقتی یک هوادار جانش را از دست می دهد هم کاربرد دارند! 
-فرزاد آشوبی که در 27 سالگی پدیده فوتبال ایران بود، تا شصت سالگی نیز بدون هیچ مشکلی همه پنالتی ها را به گل تبدیل می کند. او گمشده این فصل پرسپولیس است. 
-کنفرانس های مطبوعاتی مربی مشهدی استقلال اهواز، قابلیت رای اوردن در مسابقه های خنداننده برتر در خندوانه را دارند. -از مهربان ترین آدم های دنیا، علی دایی است وقتی که تیمش برنده می شود. -در گلستان یک مرد مجرد را گذاشته اند مدیر تیم بانوان. واحیرتا! 
شگفتانه

-خودتان را در موقعیت ابزورد مارک بوسنیچ تصور کنید. وقتی قرار است در ساعت 9 صبح، با برنامه ای در آن طرف دنیا درباره یک روز تلخ در 18 سال قبل، توضیح بدهید.

 
-آرین قاسمی که ارتباط تلفنی با بوسنیچ را فراهم کرده، خودش مارک بوسنیچ دنیای مترجم هاست!

 -هجده سال قبل، وقتی چیزی به نام اینترنت وجود نداشت، دختران جوان زیادی در ایران به خاطر شکست مارک بوسنیچ در راه حضور در جام جهانی، غصه دار بودند.

 -در ایران، همان نامی روی بوسنیچ گذاشته شده بود که سعید عزت اللهی در نود روی کودکی اش گذاشت. 

 
-بوسنیچ که بعد از انتشار کتاب فرگوسن به شدت علیه این مربی مصاحبه کرده بود، روی خط نود از او تعریف می کند. این شاید خاصیت تلویزیون ایران باشد که همه در آن به تکذیب کردن علاقه مند می شوند! 
-«بالای هشت موقعیت گل داشتیم». این ادعای استیلی را بگذارید در کنار هایلایت بازی که کلا یک موقعیت از ملوان نشان داده است. 

-سه نامزد نهایی توپ طلا هم بالاخره معرفی شدند. جابر انصاری، جابر انصاری، جابر انصاری. -فقط در ایران ممکن است هواداران شدیدا به تیم صدرنشین معترض شوند! استقلال کلِ یوم در خانه نمی برد. -بهترین بازیکن فوتسال آسیا از نود در حد سه ثانیه و بیست و پنج صدم ثانیه سهم داشت! 
-ساخته و پرداخته می کنه.  روزی که خیابانی از گزارشگری خداحافظی کند، گزارشگران اصفهانی این تکیه کلام را کنار می گذارند. در واقع هیچوقت. 
-همین حالا رسانه های اسپانیایی خبر داده اند که کریس رونالدو یک روز در هفته ساعت سه بعدازظهر به مراکش می رود و با یکی از دوستانش ملاقات می کند و همان شب، در خانه اش در مادرید می خوابد. ما هنوز 10 ساعت توی اتوبوس می نشینیم که برویم مشهد! 
-اینتر هم بالاخره صدر جدول را از دست داد. آن ها ده نفره تا دقیقه 94 از ناپولی دو بر یک عقب بودند و در بیست ثانیه آخر دو بار توپ را به تیر زدند و شکست خوردند. 
-تود راس ساعت 01:46 بامداد به پایان رسید.

-گزارش زنده نود امشب را با ادای اخترام به هوادار مرحوم پرسپولیس به پایان می بریم. قبل از طلوع آفتاب فردا، خیلی ها قصه او را فراموش می کنند اما سکوها، یادشان می‌ماند که چند تا عاشق، چند تا مرد، ضربان قلب‌شان را پایِ ایمان به خداوندگارِ فوتبال از دست داده اند. فوتبال، ورزشی‌ای ست که در آن 22 نفر دنبال توپ می دوند و همیشه آخرش، چند نفر آن بیرون از دست می‌روند. این روزها، مرز مرگ و زندگی آنقدر باریک است که گاهی تصور می کنیم در متولد شدن سهل انگاری کرده ایم. شبت‌تان بخیر اما... 
کدخبر:9405
  ۲۱  
آی اسپورت
2015-12-01 03:23:22
نظر دهید

۲۱ نظر
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۷
اون بالا بنویس امشب یخچال تقدیم برنامه می کنه
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۱۸
نظرسنجی ناعادل لنگی پور به درد خودش می خوره, نظرسازی بگیم بهتره
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۲۹
-بدترین خبر هفته، راه افتادن دوباره آیتم دوربین نود است. حالا ما چی بپوشیم در حضور قاشق/چنگال های نودی
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۲۹
این نظرم هیچ ارتباطی به گزارش زنده تون نداره چون فکر میکنم اینجا تنها جایی هست که یه نیم نگاهی به نظرها میندازید واسه همین میخوام یه انتقادی بکنم اونم اینه که لطفا قبل از تایید نظرات یه دور بخونیدشون چون تو خیلی هاشون فحش هست یا لحن بدی داره.انتشارشون ندید.ببخشید میدونم ربطی نداشت ولی لازم دیدم بگم.لایو کامنتیوریتونم خوبه :-)
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۰
-بدترین خبر هفته، راه افتادن دوباره آیتم دوربین نود است. حالا ما چی بپوشیم در حضور قاشق/چنگال های نودی هههههههههههههههههههههه
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۰
-بدترین خبر هفته، راه افتادن دوباره آیتم دوربین نود است. حالا ما چی بپوشیم در حضور قاشق/چنگال های نودی هههههههههههههههههههههه
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۷
فردوسی پور پرسپولیسیه و تمام هدفش بالا بردن پرسپولیسه. همین
اخراج اشتباه یعقوب, چقدر سریع گذشت, اگه واسه پرسپولیس بود کلی داد و بیداد راه مینداخت
حمیدیوسفی
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۰
بازم که بیداری برو بخواب مخاطب خاصت صبح منتظرته
حمیدیوسفی
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۰
بازم که بیداری برو بخواب مخاطب خاصت صبح منتظرته
امید م
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۱
مرسی از غلطگیری به جاتون در خصوص کاستاریکا
سعید طالبی
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۰۹
آقا شما شام چی میخوری اینقدر خوب می نویسی ؟ :)
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۱
این فردوسی پور جابر انصاریو دعوت نمی کنه، اونوقت کمل گتوزو رو دعوت کرده
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۴۹
این کمل گتوزو چقدر اسکوله
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
این کامیابی نیا میگه دست پدر و مادرمو می فشارم :|
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
این کامیابی نیا میگه دست پدر و مادرمو می فشارم :|
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۰
این کامیابی نیا میگه دست پدر و مادرمو می فشارم :|
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۴
آخه پست جابر چه ربطی به کمال داره؟؟؟؟؟ چرت و پرت نگید دیگه آخر شبی بابا
-
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۱۸
عزیزم خودت داری چرت و پرت میگی، نگفتم پستشوون یکیه، جابر چند هفته س داره خوب بازی می کنه و حقش بوده دعوت بشه
شایان
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۳۹
"بر اساس آمار و احتمالات، شانس سیو توپ بازیکنان حریف پرسپولیس توسط یک آجر، چند درصد از سوشا مکانی بیشتر است" ! واقعا همینه!چرا کسی غیر از مهاجما، به این استاد گیر نمیده که اصولا واسه آخرین سیو به درد بخورش باید به آرشیو خانوادگیش رجوع کرد ! حس و حال بنگر و نورمحمدی جالبه که اول بازی میدونن اگر توپ ازشون رد شه ، هیچ اطمینانی نیست که کس دیگه ای بگیرتش !
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۱
تماشاگر میگه تیمم صدر جدوله بعد میگه زیبا بازی نمیکنه چند لحظه بعدش با آوردن اسم مافیا خودشو لو میده این اختاپوس ها کی دست از سر ما برمیدارند؟
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۱
تماشاگر میگه تیمم صدر جدوله بعد میگه زیبا بازی نمیکنه چند لحظه بعدش با آوردن اسم مافیا خودشو لو میده این اختاپوس ها کی دست از سر ما برمیدارند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر