فهرست
نریمان جهان در راه تهران: تهدید یا پیشنهاد واقعی؟
نریمان جهان در راه تهران: تهدید یا پیشنهاد واقعی؟

نریمان جهان در راه تهران: تهدید یا پیشنهاد واقعی؟

آی اسپورت - شرط باشگاه گسترش فولاد برای دادن رضایتنامه نریمان جهان، پرونده انتقال او را پیچیده کرده است. نریمان جهان می‌خواهد در تراکتورسازی بماند اما حاضر به تمدید قرارداد با گسترش فولاد نیست. از طرفی، تونی هم او را نیمکت نشین کرده و اگر این مربی پرتغالی در هفته‌های آینده قطع همکاری نکند، نریمان جهان قید ماندن در تراکتور را می‌زند و به تیم دیگری می‌رود.
در صورتی که تا نیم فصل تغییراتی در کادرفنی و مدیریت تراکتورسازی انجام شود، احتمالا نریمان جهان در تراکتورسازی می‌ماند و رضایتنامه‌اش هم با رایزنی و توافق دو طرفه گرفته خواهد شد. در غیر این صورت، او به گسترش برمی‌گردد و پرسپولیس و استقلال هم برای خریدش اقدام می‌کنند. هر دو تیم، دنبال یک هافبک طراح برای نیم فصل دوم هستند و می‌توانند با پرداخت هزینه فسخ قرارداد نریمان جهان به گسترش فولاد این بازیکن را به تیم‌شان ببرند. به خصوص که خرید نریمان جهان حتی در صورت پرداخت هزینه رضایتنامه، برای پرسپولیس به مراتب ارزان‌تر از برگرداندن نوری از قطر خواهد بود.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-01 19:13:07
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۵۹
نریمان جهان استقلالیه. تو نود,که رفته بود عکس با پیراهن استقلال داشت
بهرام
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۶
از بومی های تیم فقط نریمان جهان مونده اینم فراری بدن دیگه همه متنفمیشن از مسئولین. اگه ما با همین بومی ها تیم تشکیل بدیم هیشکی حریفمون نیست. نریمان جهان و جابر انصاری و مهدی رحمتی و سعید اقایی و کامدار و اسدی و نصرتی و پیام صادقیان( کم لطفی کردن در حق پدرش در تراکتور) و فرزاد حاتمی و تبریزی و ...
مهرداد
چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۷
شما چرت و پرت بنویس یه مشت شاسکول هم کامنت بذارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر