فهرست
میلان ۳ – کروتونه ۱؛ برد سخت میلان مقابل تیم دسته دومی
میلان ۳ – کروتونه ۱؛ برد سخت میلان مقابل تیم دسته دومی

میلان ۳ – کروتونه ۱؛ برد سخت میلان مقابل تیم دسته دومی

آی اسپورت – آث میلان با پیروزی ۳-۱ مقابل تیم کروتونه در ورزشگاه سن سیرو به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کرد تا حریف سامپدوریا در این مرحله شود. گلهای جیاکومو بوناونتورا و امبای نیانگ در وقتهای اضافه باعث برد میلان در این بازی شد.
روسونری در این بازی برای شکستن سد دفاعی کروتونه٬ تیمی از سری ب ایتالیا٬ به مشکل خورد و حتی تیم حریف موقعیت برنده شدن در این بازی را هم داشت اما کریستین آبیاتی دروازه بان میلان به ویژه در نیمه اول دو موقعیت خوب را از تیم کروتونه گرفت.
لوئیز آدریانو در ابتدای نیمه دوم٬‌ گل زد و میلان را پیش انداخت. کروتونه که این روزها تیم دوم دسته دوم ایتالیا به شمار می رود به شدت برای زدن گل تساوی تلاش کرد و در نهایت با گل بودیمیر به هدف خود رسید تا بازی در ۹۰ دقیقه به تساوی ۱-۱ بینجامد و کار به ۳۰ دقیقه وقت اضافه کشیده شود. میلان البته خوش شانس هم بود که داور یک پنالتی به سود تیم میهمان نگرفت. در وقتهای اضافه بوناونتورا که به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمده بود خیال میهایلوویچ را راحت کرد و با یک ضربه ایستگاهی دیدنی دروازه کروتونه را باز کرد و نیانگ هم روند خوب این روزهای خود در میلان را ادامه داد و گل سوم روسونری را به ثمر رساند.
میهایلوویچ سرمربی میلان در این بازی نسبت به بازی قبلی تیمش مقابل سامپدوریا در لیگ ایتالیا که با برد ۴-۱ میلان همراه بود٬ دقیقا ۱۱ تغییر در ترکیب تیمش به وجود آورده بود.
     
آی اسپورت
2015-12-02 03:50:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر