فهرست
کلوپ: با توجه به نتیجه ی دور رفت آن ها مجبور بودند ریسک کنند
کلوپ: با توجه به نتیجه ی دور رفت آن ها مجبور بودند ریسک کنند

کلوپ: با توجه به نتیجه ی دور رفت آن ها مجبور بودند ریسک کنند

آی اسپورت- یورگن کلوپ سرمربی تیم دورتموند پس از باخت 1-2 شاگردانش در دیدار برابر زنیت و البته صعود تیمش به مرحله ی بعد در جمع خبرنگاران گفت:«زنیت تیم خوبی ساخته است. آن ها فوتبال با کیفیتی بازی می کنند و اگر در اوج باشند برای هر تیمی دردسرساز می شود. ما امروز با فاکتورهای مختلفی درگیر بودیم. ما روی گل اولی که دریافت کردیم یک اشتباه تاکتیکی داشتیم، البته نمی توان از بازیکن بزرگی مثل هالک گل نخورد. سخت می توان جلوی او را گرفت.»

«لحظاتی بودند که ما به خوبی با یکدیگر ارتباط برقرار نکردیم. اگر در چنین موقعیت هایی بیشتر با یکدیگر حرف بزنیم می توانیم بهتر دفاع کنیم. ما مقداری مضطرب بودیم چرا که فشار را روی خود احساس می کردیم.»

«پس از اینکه گل تساوی را به ثمر رساندیم، بازی قابل پیش بینی نبود. ولی ما با توپ بهتر از وضعیت بدون توپ بودیم. ما با فینالی  که داشتیم تجربه ی خوبی در رقابت های چمپیونز لیگ به دست آورده ایم. ما در نیمه ی اول آرامتر بودیم.»

«ما سرعت زیادی در بازیمان داشتیم. بخصوص در بالها. ما سعی کردیم بازی را به سرعت به مرکز منتقل کنیم و گاهی در چنین مواردی توپ را از دست می دادیم. زنیت قادر است در ضد حمله ها سریع عمل کند. با توجه به نتیجه ی دور رفت آن ها مجبور بودند ریسک کنند.»

«شاگردانم شایستگی حضور در یک چهارم نهایی را داشتند.» 

     
آی اسپورت
2014-03-20 06:28:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر