فهرست
مویس: هواداران شایسته ی چنین بردی بودند
مویس: هواداران شایسته ی چنین بردی بودند

مویس: هواداران شایسته ی چنین بردی بودند

آی اسپورت- دیوید مویس سرمربی منچستر یونایتد پس از برد 0-3 برابر المپیاکو در جمع خبرنگاران گفت:«شیوه ای که شاگردانم به شکست برابر لیورپول پاسخ دادند خیلی عالی بود. هواداران شایسته ی چنین بردی بودند چرا که ما عالی بودیم. ما در یونان خوب بازی نکردیم ولی امشب جبران کردبم. بازیکنان عالی از خود مایه گذاشتند.»

«بازیکنان پس از بازی یکشنبه برابر لیورپول عالی به منتقدان پاسخ دادند. من روز دوشنبه به خبرنگاران گفتم ما باید 0-3 برنده شویم تا هواداران را برگردیم. هواداران عالی بودند و شایستگی چنین بردی را داشتند چرا که ما از اول فصل چنین بردهایی کم داشتیم. ما نمایش تیمی عالی داشتیم. هر کس در محدوده ی خود ب خوبی جنگید.»

«مردم شاید فکر کنند که این یک نقطه عطف برای ماست اما باید بگویم من اینچین فکر نمی کنم چراکه باشگاه اینگونه فکر نمی کند. ما باید در ادامه ی این رقابت ها عالی کار کنیم و این کار دشوار است. می دانیم باید خیلی تمرین کنیم چرا که میخواهیم در این رقابت ها باقی بمانیم. تیم های دیگر عالی هستند و ما منتظر قرعه کشی هستیم.»

«تعداد بازی هایی که گیگز برای  ما در این رقابت ها به میدان رفته است عالی است. او امشب بی نظیر بود و دو پاس گل عالی داد. او نابغه است. او واقعا شخص متفاوتی است. قرار نیست رایان تا ابد ادامه دهد وما نیاز به رایان گیگز های جدیدی داریم. البته در حال حاضر به تجربه ی او نیاز داریم.»

«فقظ بازیکنان خاصی می توانند در لیگ قهرمانان هت تریک کنند. رابین یکی از آن هاست. مصدومیتش به نظر خیلی بد نمی آید. او ضربه ای در اطراف زانویش خورده است. او امشب عالی بود.»

«من هیچ فشاری از سوی باشگاه احساس نمی کنم. ما کار خودمان را می دانیم. این کار خیلی بزرگ تر از چیزی است که من در ابتدا تصور می کردم. مردم می خواهند بدانند چرا ما خوب نتیجه نمی گیریم و این مساله معنایش این نیست که ما بد بازی می کنیم.اگر در حدود ظرفیتمان بازی کنیم می توانیم رقیبی برای همه ی تیمها باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-20 07:05:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر