فهرست
پیش بازی بنفیکا - تاتنهام: شروود از ژسوس انتقام می گیرد؟
پیش بازی بنفیکا - تاتنهام: شروود از ژسوس انتقام می گیرد؟

پیش بازی بنفیکا - تاتنهام: شروود از ژسوس انتقام می گیرد؟

آی اسپورت - تاتنهام امیدوار است تا بتواند بازگشتی رویایی در خانه ی بنفیکا داشته باشد اما آن ها به خوبی می دانند که انجام این کار برای آن ها بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

تاتنهام در خانه شکست بدی را متحمل شد. آن ها 3-1 مغلوب شاگردان جورج خسوس شدند. خوردن 3 گل در وایت هارت لین کار آن ها را در بازی برگشت بسیار دشوار خواهد کرد.

بنفیکا در 10 بازی اخیر اروپاییش در خانه هیچ شکستی نخورده است.آخرین باختشان مربوط به سال 2012 و شکست مقابل بارسلونا می شود.

این بازی تقابل دوباره ی شروود و خسوس را به همراه خواهد داشت. آن ها در دیدار رفت درگیری لفظی شدیدی با یکدیگر در کنار زمین داشتند و شروود پس از پایان بازی خسوس را متهم به نداشتن کلاس کاری کرد.


http://static.goal.com/378400/378444_heroa.jpg


با این حال تاونسند با اعتماد به نفس خاصی از صعود به جمع 8 تیم برتر یورو لیگ صحبت می کند:" ما چیزی برای از دست دادن نداریم. با تمام توان به مصاف حریف خواهیم رفت. هنوز چیزهای زیادی برای ارائه در این بازی داریم."


 بنفیکا قدرت فوق العاده ای در این فصل از خود به نمایش گذاشته است. آن ها از ماه نوامبر به این سمت هیچ شکستی را متحمل نشده اند.

هر دو تیم در این دیدار مدافعان میانیشان را در اختیار ندارند. فرتونگن برای تاتنهام و سیلویو برای بنفیکا نمی توانند در این دیدار به میدان روند.

وضعیت تاتنهام کمی بد تر نیز خواهد بود چرا که آن ها مشخص نیست که بتوانند از یونس کابول نیز در این دیدار استفاده کنند. داوسون نیز همچنان به علت مصدومیت همسترینگ در دسترس نخواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-03-20 13:33:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر