فهرست
سوژه روز؛ کامیابی کمال
سوژه روز؛ کامیابی کمال

سوژه روز؛ کامیابی کمال

آی اسپورت – کمال کامیابی‌نیا روز خوبی را در مقابل تراکتورسازی پشت سر گذاشت. او علاوه بر موفقیت در انجام کارهای دفاعی امروز موفق شد گل هم بزند. یک گل زیبا. شوت او از فاصله نزدیک به زیر طاق دروازه فرزین گروسیان رفت و برد پرسپولیس را تضمین کرد. نکته جالب اینکه او در بازی رفت هم موفق شده بود در موقعیت نسبتا مشابهی گل پیروزی بخش پرسپولیس را در تبریز وارد دروازه میزبان کند. کمال کلا بازیکن چندان گلزنی نیست و اینکه او در دو بازی رفت و برگشت به یک تیم گل بزند اتفاق جالبی نیست.

این اتفاق دقیقا برعکس اتفاقی است که در بازی برگشت سال قبل دو تیم رخ داد. در آن بازی کمال در دقایق پایانی با فرزاد حاتمی درگیری فیزیکی پیدا کرد و اخراج شد. اخراجی که باعث شد او بازی بعدی یعنی دربی را از دست بدهد و آن اتفاقات در دربی بیفتد.

۵۳ ۳  
آی اسپورت
2017-12-29 16:34:00
نظر دهید

۳ نظر
علی , اصفهان
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
"اینکه او در دو بازی رفت و برگشت به یک تیم گل بزند اتفاق جالبی نیست."
جانم ؟!!! سوختی ؟!!! برای التیام سوختن راههای مناسبی هست که کم و بیش حتما مطلع اید . من اگه بگم دوستان منتشر نمی کنند . بالاخره راههای زیادی هست , استفاده کن , افاقه می کنه .
۹ ۱
مهدی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
فکر کنم اشتباه تایپیه.میخواست بنویسه اتفاق جالبی هست.یا شاید برای تیم حریف اتفاق جالبی نیست.وگرنه بعیده منظورش اینی باشه که نوشته شده
۱
خری بین
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۲
کامی انگوری خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر