فهرست
تحقیر  و تمسخر در توئیتر/ پیکه علیه رئال مادرید
تحقیر و تمسخر در توئیتر/ پیکه علیه رئال مادرید

تحقیر و تمسخر در توئیتر/ پیکه علیه رئال مادرید

آی اسپورت- مدافع بارسلونا دست‌بردار رفتارهای تحریک آمیز خود علیه رئال مادرید نیست و با گذاشتن پستی در توییتر رئالی‌ها را به باد تمسخر گرفت.
رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا موفق شد که با سه گل کادیس را از پیش‌رو بردارد اما ممکن است که این تیم به خاطر استفاده کردن از بازیکن محروم خود از این رقابت‌ها کنار گذاشته شود.
دنیس چریشف که قبل از پیوستن به رئال مادرید بازیکن ویارئال بوده است سه اخطاره بود و نمی‌توانست در این دیدار به میدان برود اما بنیتس از این بازیکن روسیه‌ای در ترکیب اصلی تیم خود استفاده کرد و به همین خاطر رئال در آستانه حذف از جام حذفی است.
این اشتباه وحشتناکی که باشگاه رئال مادرید انجام داده است به نظر می‌رسد باعث خوشحالی جرارد پیکه مدافع بارسلونا شده است. او در صفحه اجتماعی خود در توییتر به این رسوایی کهکشانی‌ها واکنش نشان داد و آنها را به باد تمسخر گرفت.
این برای نخستین بار نیست که پیکه دست به چنین رفتارهای تحریک آمیز و تمسخرآمیز علیه رئالی‌ها می‌زند. او در بین هواداران رئال مادرید به خاطر چنین رفتارهای زننده‌ای که دارد بازیکن منفوری است و در دیدار اخیر دو تیم هم که در سانتیاگو برنابئو برگزار شد به شدت او را هوو کردند.
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-03 11:47:10
نظر دهید

۴ نظر
پوریا
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۷
خب بنویس چی گفته که ما هم بدونیم
یوسف
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۵
چونش میخاله!
عباس
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
چیزی ننوشت فقط چندتا اسمایلی خنده گذاشت
عباس
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
چیزی ننوشت فقط چندتا اسمایلی خنده گذاشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر