فهرست
فردوسی‌پور و خیابانی در ویژه برنامه سالگرد افتتاح شبکه سه
فردوسی‌پور و خیابانی در ویژه برنامه سالگرد افتتاح شبکه سه

فردوسی‌پور و خیابانی در ویژه برنامه سالگرد افتتاح شبکه سه

آی اسپورت - با نزدیک شدن به ١۴ آذر ماه، سالروز تاسیس شبکه سه و برنامه ریزی شبکه سه در برنامه «گلخانه» برای پرداختن هرچه بهتر به این اتفاق، پنج شنبه و جمعه همین هفته مجریان و چهره‌های محبوب تلویزیون، این بار میهمان برنامه گلخانه می‌شوند و از فعالیت‌های سالهایی که در شبکه سه بوده اند، می گویند. قرار است پنج شنبه ١٢ آذر، جواد خیابانی که گزارش او برای دیدار ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی ٩٨ فرانسه خاطره انگیز‌ترین گزارش ورزشی از سوی مخاطبان تلویزیون برگزیده شده به همراه حمید استیلی در برنامه گلخانه حاضر شوند. در بخش بعدی احسان علیخانی به گلخانه خواهد آمد و از فعالیت‌هایش به عنوان مجری و برنامه ساز خواهد گفت.
جمعه ۱۳ آذر هم برنامه گلخانه ساعت ۲۰:۳۰ باحضور عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه نود روی آنتن شبکه سه می‌رود. در این ویژه برنامه سعی شده تا نظرات شخصیت‌های ورزشی و هنری درباره این برنامه هفده ساله یعنی نود جمع آوری شود. ظاهرا رامبد جوان، علی پروین، علی کفاشیان از جمله چهره‌هایی هستند که نظرات خود را درباره نود به دوربین گلخانه گفته‌اند. همچنین قرار است در هفدهمین سال فعالیت این برنامه هفده برنامه مهم نود بررسی و به چالش کشیده شود.
در بخش دوم برنامه جمعه شب که بعد از اخبار سراسری ساعت ۲۲ پخش می‌شود پرونده مجموعه‌های طنز این شبکه باحضور جواد رضویان و مهران غفوریان بررسی می‌شود و خاطرات آن‌ها از نقش آفرینیشان در این مجموعه‌ها بیان می‌شود. برنامه «گلخانه» با هدف اطلاع رسانی و معرفی برنامه‌های شبکه در پخش شبکه سه سیما توسط محمود محمودی تهیه می‌شود و سید محمدرضا حسینیان، مسعود روشن پژوه و مهدی نادریان اجرای آن را بر عهده دارند.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2015-12-03 12:47:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر