فهرست

پیش بازی رئال بتیس - سویا؛ دربی آندلس به وقت انتقام

آی اسپورت - سویا هیچ گاه نتوانسته در شرایطی که بازی رفت را در اروپا بازنده بوده است به دور بعدی صعود کند. همین عامل شانس بتیس را برای صعود به جمع 8 تیم برتر لیگ اروپا افزایش داده است.

بتیسی ها در دیدار رفت عملکرد فوق العاده ای داشتند و با 2 گل سویا را در سانچس پیس خوان شکست دادند. آخرین باری که بتیس توانسته به جمع 8 تیم برتر در تورنمنتی اروپایی صعود کند مربوط به سال 1998 و جام برندگان اروپا می شود.

بتیسی ها گرچه در لیگ اوضاع فاجعه باری دارند اما در یورو لیگ کلاس فوق العاده ای از خودشان ارائه کرده اند. آن ها در 11 دیدار تنها 1 بار شکست خورده اند.


http://static.goal.com/380100/380173hp2.jpg


جردی فیگوئراس مدافع بتیس معتقد است که آن ها برای تثبیت حضورشان در حمع 8 تیم برتر اروپا باید نمایشی حرفه ای از خود در دیدار برگشت ارائه دهند. او در کنفرانس خبری پیش از بازی تاکید کرد: " ما در حال حاضر وضعیت خوبی داریم اما در بازی برگشت نیز باید بسیار باهوش باشیم.


هنوز هر اتفاقی ممکن است بیفتد و ما نباید در خواب غفلت فرو رویم. 90 دقیقه دیگر پیش روی ماست و ما به هیچ وجه نباید بگذاریم آن ها امیدوار شوند."

بتیس در این دیدار امیدوار است تا باپتیستا و گابریل کالدرون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتشان آماده ی حضور در زمین مسابقه باشند.

در آن سوی میدان سویا هافبک اروگوئه ای خود یعنی سباستین کریستوفرو را به علت مصدومیت به همراه نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-03-20 13:35:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر